Sizce o zaman da şimdide seviyor mu?

şimdi arkadaşlar yaşım 24 daaha erkek arkadasım olmadı bicocuk vardı böyle sesi titriyodu yanımda elleri fslan öyle heyecanlanıyodu ama bn arkadas gibi davranıyodum sürekli mesaj atıodu falan filan nese bir gün cok sinirli oldugum mesaj da tersledim sonra bu benden uzaklaştı ne olduysa sonradan oldu bana cocuga acayip ilgi duydum aşık oldum köpek gibi ama o uzaklaştı arada gene halimi hatrımı sorar şimdi tekrar buzlar eridi gibi ama sanki önceki gibi değil gibi geldi bana ya da ben öyle algılıyom ben önceden arkadas kanka modunda oldugumdan hala öyle devam ediyorum o anlamıs mıdır sizce sevdiğimi :( ne yapmalıyım

0|0
02

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

02
  • Terslersen kaçırırsın git Özür dile ilgilen mesaj filan at buzlar eriyene kadar iyice

0|0
    0|0
    • ya dedim ya dedim o zaman kusura bakma canım sıkkındı diye de yanişimdiseviyo mu sevmiyo mu acaba önceden emindin kesin hoşlanıyo diodum ama o zaman ben hoşlanmıodum

• onu da demişti gitmiştik de ama ben o nzaman daha hoşlanmıodum

• Anladım o zaman biraz zor işin zamanla olur belki bu sefer de o hoslamıyor olabilir gururuna yediremiye bilir.

• Onla dalga gectigini dusunuyordur

0|0
    0|0
    • o. O yok artık zaten çok alıngan çok triplere giren bir tip nese fark etmesinde en iyisi napim aman ya :(

• Yani sonradan aşık oldum neden olduysam unuturum bir şekilde

• Emin ol ki unutamazssin

Benzer Benceler

Yükleniyor...