Özellikle de bayan arkadaşlar bakabilir mi?

Sevdiğim bir kız var sevdiğimi de biliyor. Ancak hiç bu tarz seslenmezdi. İlk defa adımın sonuna "cik" ekini getirdi. Bu ne demek oluyor hani anlamadım mesafemi koyuyor dalgamı geçiyor sempatiklikmi oluyor

0|0
93

En İyi Kız Görüşü

• Cik kelimesi sempatik gibi görünse de bir erkeğe kullanılmaz..
    Kendince seviyor olabilir ama buna itiraz etmelisin!

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dalgaya almış gibi geldi ama aranızdaki muhabbetede bağlı bu durum :) Burnu havada bir tip mi?

0|0
    0|0
    • Aramiz iyi hani ama hic kimseyle cik li konusmaz da ne biliyim ilk defa ondan boyle bisey duyunca sasirdim.
      Yok oyle biri degil

• Ozaman espiri babında söylemiştir merak etme ;)

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

82
  • Belki seninle samimi olmak için ufak ufak şeylerle yakinlasmaya calisiyodur.
    Dalga gecmiyodur yani
    Ama ses tonunu falan bilmiyorum

0|1
    0|0
  • Mesafe koymamış ama üzgünüm ki dalga geçiyor olabilir 😞

0|1
    0|0
  • Dalga geçme küçümseme gibi geldi yüz vermeyin böylelerine alicikk mesela alicik nedir ya asdfghjk

0|1
    0|0
  • sempatiklik yapmaya çalışmış ama abi o cik anlamı arkadasız da olabiliyor bazeen

0|1
    0|0
  • sempatiklik kuruyor gibime geldi ama dalga da geçiyor olabilir bu konuyu onunla konuşabilirsin.

0|0
    0|0
  • Kendince bir şey anlatmak istemiş

0|1
    0|0
  • Bu kadar takilma bence samimi buldugundandir

0|1
    0|0
  • bilemiyorum kadın bu nerden anlayalım

0|0
    0|0
  • Hayır aksine iyi bişey :)

0|1
    0|0
    • Hani kimseye boyle demez hic bir zaman ve bana da ilk defa boyle diyince hani sasirdim ve acikcasi neden boyle dedi ki diye de dusunmeden edemedim bir arkadasim mesafe koydu kiz sana dedi diye buraya yazma geregi de duydum fikirleriniz icin

• Alakası yok ben de böyle derdim samimiyetın belirtisi bu :)
      onun da hoşuna giderdi :D

• Dalgaya almis

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...