Ilk kez bir erkekle bulusacagim nasil davranmam gerektiğini bilmiyorum lutfen yardim eder misiniz?

Onu hic gercekte gormedim. Sinemaya gidelim dedi. Zararsiz oldugunu düşünüyorum ama yine de ne konulardan bahsederim nasil davranırim bilmiyorum

0|0
412

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç yüzünü görmediğim bir insanla hemen sinemayami gideceksin yani daha yüzünü ilk görüyorsun bir cafeye gidip gözlerine yüzüne bakmak varken sinema ilginç.. İkinci buluşma olsa nwysee

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ilk buluşma sinama iyi fikir değil. nasıl konuşcanız..

0|1
    0|0
    • Orasini bende bilmiyorum hemen gitmeyiz herhalde

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

311
  • Sadece yapmacık olma, doğal ol. Başka biriymiş gibi davranma.
    Oturup karşılıklı sohbet etseniz, birbirinizi görüp tanımaya çalışsanız çok daha iyi olur. Sinema 2. buluşmanın nedeni olsun bence :)

0|0
    0|0
  • İlk buluşmada ne sineması bu. Otur 2 yüzünü gör muhabbetini dinle.

1|0
    0|0
    • Bende anlamadim bir anda sinemaya gidelim dedi

• Yurt disinda yasiyor ama toplu alanda zararin gelecegini dusunmuyorum

• Sinema samimi bir ortam. İnsan hiç görmediği birine bakıp muhabbet etmek ister. Oldukça saçma ve düşündürücü bir talep. Yerinde olsam kabul etmezdim.

• Kasma kendini sormana bile gerek yok yani, normal davran kasmadan en az heycanla, konuyu o açabilir bence sıkıntı olmaz.

0|0
    0|0
  • normal davran kendin gibi ol sende sorular sor onu tanımak adınaa

0|0
    0|0
    • Zaten en çok soruyu ben soracagim ya peki sonra sessizlik olusursa bazen hani tanısaniz bile konusursunuz konusursunuz da sessizlik olusur ya iste sacmalayan yonum o sira devreye giriyor

• yok yok öyle birşey olacak diye birşey yok sen şu an kendi kafanda oluşturuyorsun bunları

• Bana kalırsada sinema iyi bir fikir degil görüşmeden tanışmadan yinede senin bileceğin bir şey

0|0
    0|0
  • Nasıl bir yardım istiyorsun tam olarak anlayamadım ne yapalım başınımı tutalım 😂😂😂

0|0
    0|0
  • iyide hiç görmediğin sonuçta tanımıyorsun bu bir kumar

0|0
    0|0
    • Kumar?

• Ondan hoslanmadim sadece tanistik ve yabanci oldugu icin tanismak istedim neyse türkiyeye gelecegim falan demedi yaz ayinda gelecek biliyordum geçen hafta mesaj atti. geliyorum diye sasirdim ama buluşma fikri ondan çıktı

• anladım hayırlısı olsun senin için

• ilk bulusmada sinema sacma gulum ya

0|1
    0|0
    • Bana da saçma geldi nedenini bilmiyorum sizce nedir

• iyi niyetli bile olsa oturup konusmak yuzunu görmek lazim. 2. bulusmada olabilir belki ama niyetinin masum oldugunu da sanmıyorum pek

• Doğal davran

0|0
    0|0
    • Dogal davranirim ama sacmalamaktan korkuyorum bazen cok sacmaliyorum ama 18 yasimdayim ustelik tanimiyor beni o yuzden ona cok sacma gelecektir davranislarim

• O zaman buluşma ;(

• İnsan gibi davran yeter

0|0
    0|0
  • Buluşma görmüyormusun ortalığı

0|0
    0|0
  • Hep zararsizdir. Ah ulen ah..

0|0
    0|0
  • erkeğe buluşurken 1 paket prestij sıgara al :)

0|0
    0|0
  • ilk bulusmada sinemaya goturen birisi zararlidir be guzelim

0|1
    0|0
    • Neden? Lutfen aciklayin neden herkesin kafasına sinema takildi

• bebis ilk bulusmada sinemaya degil yemege falan gidilir. Sinema konusma yeri degildir birbirni daha iyi tanima yeri de degildir. Yiyisme yeridir, ilk bulusma icin munaasip bir yer degil degistir yeri bence

• Hay aksi sinemada en sevdigim yerlerden biri ustelik cok kilit noktadan vurdu. Ama edecegim galiba sizin dusunceniz gitmemem yonundeyse bir bildiginiz vardir diye düşünüyorum

Benzer Benceler

Yükleniyor...