Şaka gibi ayrıldığım çocuk nice senelere bebeğim demiş cevap bekliyor ne diyim yardım lütfeen?

Ayrıldıgım cocukla ara sıra konusuyorduk bugun dogum gunum dıye nıce senelere bebeğim tarzı bır mesaj atmıs ve cevap bekliyor Şu an sizce nasıl bır tavır takınıp nasıl bir cevap atmalıyım kütfen cok kararsızım dalga gecmeyın fıkırlerınızı beyan eder mısınız?
Güncellemeler:
detayyyyyyyy

0|0
211

En İyi Erkek Görüşü

• Bak kardesim arildiniz ve sana hala bebegim demsi senin hala ona baglandigini gosteriyor sen sen o an ona tavir yapacaktin ayrica seni sevseydi ayrilmazdiniz ki umursamamis bebegim dediginden yerinde olsam engellerdim o sana sadece bir engel bosver kardesim boyleleri adam olmaz

2|0
    0|0
    • güzel bir yorum ve yaklaşım ağzınıza sağlık tesekkur ederım gorusunuzu paylastıgınız ıcın :(

• biliyorum Allah razı olsun cevap verdım zaten tesekkur ederım deyıp ısmıyle hıtap ettım

• Aynen ya ben sunu anladim ben sevdigimde nedense arsi taraf beni sevmiyor ama anladim bundan sonra biri gelse seni seviyorum dese kabul etcem onunla konuscam gelecegimi onun adiyla hazirlayacam

En İyi Kız Görüşü

• Tesekkur ederim de sadece

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

110
  • ederizde sen bu çocuktan hala hoşlanıyormusun birlikte olmak istiyormusun cevap ona göre değişir

1|0
    0|0
    • aslında çok istiyorum ama beni üzeceğinden de adım kadar eminim yani çok kararsızım aslında :(

• haklısınnn

• hiçbirsey senin sağlığından önemli değil. boşu boşuna psikoloji bozmaya gerek yok. senin mutluluğundan mutlu olan insanlara değer vermeli bu hayatta

• Artik senin bebegin degilim ama tesekkurler yazardim

1|0
    0|0
  • Ayrılma sebebinin ne olduğunu bağlı.
    Ayrılmanıza sebep olan konu nedir?

0|0
    0|0
    • bana ilgisiz davranışı

• bu saatten sonra uzun süre kimseyi istemeyeceğim sanırım

• Uyudunuzu hiç bir zaman yitirmeyin.
      Yaşamasını bilene hayat çok güzel, dünyanın sonu değil ya.

• Hayırdır elizabeth'den sıkıldın mı? yaz

2|0
    0|0
    • ıyıymış bu ama bu cümleyi kurup da onun ekmegıne yag surmek ıstemem

• bence eskiye takılma. mutlaka aynı ilgiyi veya fazlasını gösteren biri çıkacaktır.
      ex'ten next olmaz derler.

• hakıkaten dogru soylemısler takdır ettım dogrusu

• Sizin hiç arkadaşınız yok mu bu tür şeyleri konuştuğunuz? (Cidden meraktan soruyorum ama)

0|0
    0|0
    • gercek hayatta 1 arkadasının görüşünü alıyorsun ama bu sıtede bırden cok gorus alabılıyorsun unutmayın ! "Danışan dağı aşmış danışmayan yolda kalmış"

• HepinizTatlımsıniz 😂😂😙😙

• BİRAZ RESMİ TAKILILIP KİBARCA TEŞEKKÜR ET DERİM

1|0
    0|0
  • "Eyw hacı" yaz gönder.

1|1
    0|0
  • karar seniiinnn

1|0
    0|0
  • Sagol de

1|0