23yaşında bir bayanım ama 37yaşındaki biriyle evlenmek istiyorum doğru mu düşünüyorum?

Ben tabikide genç yakışıklı erkeklerden hoşlanıyorum ama genç yakışıklı erkekler sadık kalamıyorlar diye düşünüyorum ben olğun erkeklerden çok hoşlanıyorum hele ki birini tanıdım çok yakışıklı değil benden de büyük ama ilğisi konuşması onunla konuşurken bile Mutlu olabilmem benim için çabalaması Mutlu etmesi yani ben bu kişiyle evlenirim diye düşünüyorum sizce doğru mu düşünüyorum yanlış mı?

0|1
536

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• kızım git dengini bul adamı hasta etme:) o adam sana bakıyorsa sübyancıdır
    senin genc yakışıklı dediğin erkeklerde daha tehlikeli yani sen düşün orasını
    en fazla 5 yaş büyük birisiyle evlen derim ben sana abla tavsiyesi

0|1
    0|0
    • Olabilir kız bak bunu hiç düşünemedim ne kadar safım bazen sevğiye ihtiyacı olunca insanın işte ota da bokada konuyor bilemeyiz 🗯🤔😊

• 37 yaşındaki adam hakketten sana göre bok yani :)
      hadi evladım daha yaşlı adamlara bakma gözlerini oyarım:) sonra adamlarda kendilerini bir bok zannediyorlar yaşlarına bakmadan çocukların günahlarına giriyorlar

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

435
  • Seviyorsan ne yaş ne de başka bir şey önemli. Fakat şöyle bir şey var aranızda yıllar geçtikçe farklılıklar inanılmaz ortaya çıkacak. Seni rahatsız etmeyeceğine emin misin?

0|0
    0|0
  • Şöyle düşün sen 37 yaşına geldiğinde o yanına yakışacak mı. Yatak da şu an zirvede olsa bile 20 yıl sonra sen zirvede farzı misal o abimiz slowy gonzalez

0|0
    0|0
    • Mantıklı 😌 Tabi sende doğrusun ilerde sorun çıkacağı kesin gibi

• Gibisi fazla. Sen 40 deyince dul kalabilirsin 🤘🏽

• Olabilir ama insan severse değer verirse herşey mümkün gibi gerisi Fas'a fiso

• Sana değer veriyosa ve onu sevebiliyorsan yaşın çok bir önemi yok sonuçta ikinizde belli bir olgunluktasınız

0|0
    0|0
  • Onun senle ilgilenmesi seni cekici kiliyor terazi burcumu merak ettim
    Bence yanlis dusunuyosun olgunluk bilmem kimiside bana 40 diyor cok citisin falam gibisinde iyi bisemi buda amam neysem

0|0
    0|0
  • seviyorsan hiç tereddüt etme, onun sevdiğindende eminsen evlen

0|0
    0|0
    • Ya aslında bana olan ilğisi konuşması çekti

• Bu adam 5 yıl sonra su kaynayır 😁

• Hahahhahaha yazık Dicem de ona mı bana mı bilemedim şimdi 😅

• Seviyorsan evlen.. sevmiyorsan evlenme.. kimbilir ne.. ve tabi adam gibi seviliyorsan

0|0
    0|0
  • Erkek mi Adam mı bu önemli yaşa bakma :) Adamsa evlen :) Karaktere bak yaşa tipe gelip geçen şeylere değil karaktere bak karakter kalıcıdır :)

0|0
    0|0
  • benim burdan anladığımı erkekte evde kalmak olmuyor :D korkmamıza gerek yok o halde. hatta 30 lu yaşlarda bile 20 lik kızlarla evlenebileceğiz :/

0|0
    0|0
  • genç yakışıklı delikanlılar sadık kalamıyor diye 37 yaşındaki mi sadık kalacak? kafa güzelmiş -_-

0|0
    0|0
  • 15 sene sonra kadinliginin zirvesinde iken adam bastonla yataga girecek

0|0
    0|0
  • anlaşabildğin güvendiğin doğru kişi ise başka şeyi kafana takma

0|0
    0|0
  • Bence aradıgın erkeği henüz bulamadın. Kandırma kendini.

0|0
    0|0
  • Anlaşabilen mutlu olurlar.
    Ancak yaş farkı şu an sorun olmayabilir
    Ancak ilerde sorun olabilir.

0|0
    0|0
  • Baban olabilir yanlış düşünüyorsun kafa dengine rastlamadan herkezi aynı tutman çok yanlış

0|0
    0|0
    • Haklı olabilirsin herkesi aynı tutmamam lazım ama bilmiyorum kafam karışık

• Tabikide yanlış düşünüyorsun bu nasıl bir sapkınlıktır bunlar hep eğitimsizlikten

0|0
    0|0
  • adam elli yaşına geldiğinde adamı aldatmayacaksan doğru karar.

0|0
    0|0
  • olgun biriyle evlenmen baya isabetli rahat yaşarsın yaşıytlarınla işin çoook zorrr EVLEN DERİM

0|0
    0|0
  • Yanlis dusunuyosun nasip ama kendim ettim kendin cekersin gulu seven dikeni katlanir

0|0
    0|0
  • 37 yaşındaki biri senle evlenmek istiyormu acaba? ne paragöz ama ne paragöz vay be

0|0
    0|0
  • bence tam tersiiii

0|0
    0|0
  • Sen 40 olursun o 55 seks hayati biter

0|0
    0|0
  • Sen bilirsin.

0|0
    0|0
  • Arada 7 yas olsaydi bari

0|0
    0|0
  • yanlış düşünüyorsn.

0|0
    0|0
  • Bilemedim simdi

0|0
    0|0
  • yaş konusunda biraz indirim yapsan olmaz mı? :)

0|0
    0|0
  • Doğru düşünüyorsun

0|0
    0|0
  • mutluysanız güveniyorsan olabilir

0|0
    0|0
  • 30 ve üstü işini görür.

0|0
    0|0
  • Doğru. Sen olayı çözmüşsün. Hiç zaman kaybetme

0|0
    0|0
  • Nesi yanlış cvb kendin vermissin işte

0|0
    0|0
  • şairinde dediği gibi aşkın yaşı olmazz

0|0
    0|0
  • Cok kusak farkı olur ilerde

0|0
    0|0
    • Kusak ne? 😊

• Naptın be oldumu bu şimdi 😄 Dimiyeydin iyiydi

• Hehe didim bile

• Olabilir.

0|0
    0|0
  • Yanlışsın öyle bir hata yapma

0|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Benzer Benceler

Yükleniyor...