Neden aşık olamıyorum?

Çevremdeki kızlarin hic birine özel bir duygu besleyemiyorum. Yani aşık olamıyorum. Hoşlanıyorum ama Yıldırım aşkı falan olmuyor :) nolacak böyle

0|0
83

En İyi Erkek Görüşü

• Benim ciddi ciddi 3 kere aşık oldum ilki orta okulda ikincisi lisede üçüncüsü üniversitede. Aşk derecesi olarak 3.>2.>1. Güzellik olarak 3.>2.>1. İşin ilginç tarafı ilk aşık olduğum kişinin adıyla son aşık olduğum kişinin isimleri aynı soyisimleri de aynı harfle başlıyor ve 1. ve 3. kişilerle aynı sınıftaydım. İnşallah sonuncusu olur. Bunu da sana neden anlattım? Açıklayım hemen:Hiçbir şekilde uğraşmadan olur ve bazen çok garip tevafuklar içerir. Akıl, sır erdiremezsin. Sana da tavsiyem bu iş ne biliyor musun? Bu iş kader. Karşına çıkıp çıkmaması da sana bağlı bence. Eğer kötü bir insan olmazsan daha kolay çıkar. Çünkü değerli bir şey herkese nasip olmaz. Ben hiç uğraşmadım. Bazı arkadaşlarım var onlarda ben hiç aşık olmadım diyorlar. Yıldırım aşkı diye birşey yok önce hoşlanırsın sonra aşık olursun. Ama her hoşlandığına da aşık olmazsın ayrıntıda zaten orda gizli. Bırak iyiki de aşık olmuyorsun. Allah'tan herşeyi iste ama bir kıza aşık olmayı isteme, bırak zamanı gelmemiş demek ki.

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim canım kardeşim :)

• Farketmez kardeşim, hayırlı geceler :) gececi tayfa olmak zor bilirsin :)

• Tabiki ama erken kalktim bugün bidensoor fkn yoruldum :)

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

72
  • Napcan aşık olup boşver

0|1
    0|0
  • Olma hic

0|1
    0|0
    • Kardeşim bir sevdiğim olsa kötü mu olur

• Doğru insan çıkmamış karşına demekki

0|1
    0|0
  • Ask biranda gelir

0|0
    0|0
  • yağmurlu günleri bekle! güneşli günde yıldırım çarpmaz.!

0|1
    0|0
  • Duygu besleyeceğin kişiyle tanışmamışsın daha demek ki bekle azıcık.

0|1
    0|0
  • işsiz misin ya :/
    karşılıksız olacaksa hiç olmasın

0|0
    0|0
    • Kırıcı oldu sanki

• işsizlik :)

• Hahaha 😁

• Ya boş ver ne yapacaksın aşkı.

0|0
    0|0
    • Neden :)

• offf be kardeşim üzülme sende hepsi değil elbet ama benim yaram derin ondan böyle konuşuyorum :(

• Dinlerim benimde konuşmaya ihtiyacım var

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Benzer Benceler

Yükleniyor...