Bir kız neden çirkindir?

Yani demek istediğim siz bir kıza neden çirkin dersiniz mesela boyu şöyleyse benim için hayır y ya da göz rengi şöyle olmalı yoksa hayır ya da dedikoducuysa hayır vs vs
Güncellemeler:
Bu benim kafama taktığım bir durum değil zaten böyle bir soru sormamın nedeni insanlar için çirkin nedir bilmek istedim 😄

1|0
631

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

630
  • Erkeklerle samimiyeti fazla olan kızlar gözüme hep çirkin gelmiştir

2|1
    0|0
  • Kendisi en ufak bir şey bile yapmak istemeyip her şeyi erkekten bekleyen kız çirkindir,
    çocuk sevmeyen kız çirkindir,
    feminist kız çirkindir,
    gezmeye çıktığı vakit sabahın 10'u değil gecenin 10'u olan kız çirkindir..

1|0
    0|0
  • Güzellik göreceli bir kavramdır. Ben kahverengi gözlü insan severim mesela ama başkası yeşil gözlü sever. Sana birisi güzel diyebilir ondan sonra başkası çirkin diyebilir. Bu yüzden zaten her insana beğendiremezsin kendini. Herkesin gözüne hitap edemezsin. O yüzden bir bayan bakımlı olsa kendini sevse yeter.

0|0
    0|0
  • Ben çirkin diye sadece davranışlarına söylerim. Gerisi Allah vergisi. Çirkin diye bir şey yoktur. Sadece bakmıyordur kendine. Onlar düzelir. Ama ya tavırları çirkin olanlar. Onlar ne yapsa boş.

1|0
    0|0
  • klasik olcak ama bakımsız bir kız yüzü normalde güzel olsada çirkindir bu erkek içinde geçerli bence bakımlı insanlar güzel insanlardan daha çekicidir bence

0|0
    0|0
  • bir kız bana göre dünyadan bir haber bütün işi magezin moda olmuş concon bir tipse veya elindekiyle mtlu olmak yerine hep daha yükseye bakıp onun şuyu var o sevgilisine böyle yapmış gibi tripler atıyosa veya herşeyi tripse karakter olarak bundan çirkin kız yoktur
    fiziksel olarakta kendine baksın kendine basksın derken öyle concon tipler gibi modaya uycam die sapıtmasın kişisel temizzliğine dikat etsin bakımlı olsun giyinmesini daha doğrusu kendine yakışanı giysin sağlığına dikat etsin şiman olmasın ama 0 beden olcam diğede sağlığından olmasın bilmiyorumki ok şeymi istiyorum

1|0
    0|0
  • Burun her iki cins içinde önemli , arkadaşım var kız çok güzel fiziği falan yüzüde öyle ama burnu yamuk hemde fazlasıyla onun tüm yüz güzelliğini bozuyor mesela. O yüzden ona güzel diyeniyorum estetik olsun öyle güzel derim 🤓

0|0
    0|0
  • biz kızın çirkin olması tamamen bakımsız paspal olmasından kaynaklanıyor.

1|0
    0|0
  • Bakımsız kız çirkindir bence yani herşey para deyil kuaföre gitme sıklığıda şart deyil, temiz ve titiz olsa yeter bence normalleşmeye

1|0
    0|0
  • davranışlarına göre çirkin derim ben bir kıza. boyu posu göz rengi umrumda değil.

1|0
    0|0
  • Çirkşnlik fizikseler ziyade sosyal ortamlarda ağırbaşlı olmayan kızlar çok çirkin

1|0
    0|0
  • Tipi kötü olursa çirkin derim yani belli bir organa takımtım yok şahsen

1|0
    0|0
  • göze genel olarak güzel gelince güzel denir genel olarak ele alınır belli bir kriter yok

0|0
    0|0
  • sevdiğim bir tip olmasın isterse adriana lima olsun bana çirkin geliyor :D

0|0
    0|0
  • dogustan çirkindir. türkiyede zaten güzel kiz yok

0|1
    0|0
    • Yazık hiç rastlayamaman

• Her kiz ayni degildir

• @onediyo__ çogu öyle ama

• Her kız güzeldir...

1|0
    0|0
    • Her kız değil çünkü karakter diye bir olay var ve bu sebepten çoğu kişiyi kız veya erkeği çirkin yapandır

• Uzun boyluysa cirkindir genelde

1|0
    0|0
  • çirkin kadın yoktur az makyaj vardır

1|0
    0|0
  • Genetik şans

1|0
    0|0
  • Allah da onu öyle yaratmış ne diyim :))

1|0
    0|0
  • Giyinmeyi bilmiyorsa derim.

1|0
    0|0
  • Çirkin kadın yok gerçekten ya bakımsız kadın var.

0|0
    0|0
  • çunku bakımsızdır

1|0
    0|0
  • Ne bicim soru lan bu

0|0
    0|0
  • Çirkin kız yoktur bakımsız kız vardrı

0|0
    0|0
  • Göze hitap etmiyorsa çirkindir.

0|0
    0|0
  • Bakimsiz ise:)

0|0
    0|0
  • Bakımsız ise cirkindir, net.

0|0
    0|0
  • Çirkin kızlar benden uzak seytana yakın

0|0
    0|0
  • yüz hatları orantılı değilse benim için çirkindir

0|0
    0|0
  • Olgun değilse, giyinmeyi bilmiyorsa

0|0
    0|0
  • allah vergisi :D

0|0
    0|0
  • Çirkindir işte

0|0
    0|0
  • Çirkin degildir sadece mutsuzdur

0|0
    0|0
  • Bakımsız olduğu için.

0|0
    0|0
  • Yaşın daha ufak 25 ve üstünde göreceksin ki güzellikle bir şey yürümüyor.

1|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...