Bir erkek "görüşmek ve konuşmak istemiyorum" dediği kızın numarasını neden silmez?

Kızı aralıklarla aramış kız yakınlaşıp bir şeyşer hissedince uzaklaşmış kız mesaj atıyor önce görüşmek istiyor gibi sonra kız sorunca açık açık görüşmek ve konuşmak istemiyorum anlamıyor musun diyor? İşin garibi kız adamı bu muhabbetin üstüne siliyor ama adam hala kızın numarasını silmemiş!
Nasıl bir manyak bu?
Ne sonra aramayı mı düüşünüyor bunu yapıo?

0|0
69

En İyi Erkek Görüşü

• Yoklukta lazım sonra belki bu yan cebimde dursun der ;)

0|0
    0|0
    • İyi de benimle olamaz. Buna rağmen neden? Çünkü derdi sadece seks gibi hatta öyle... Sadece onu yapabileceği tonla kız var.

• Teşekkürler eit için kimsin seni takip etmek isterdim

• Ya bisey söyleyecem beni takip etsene seni merak ediyorum da sen gizli olduğun için takip edemiyorum. lütfen

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

68
  • Bende silmem ki kimsenin numarasını yarın öbürgün arama gelirse yanlışlıkla açmayım tanıyayım kim olduğunu diye

0|1
    0|0
  • Ben daha geçen gün numaraları kontrol ederken öyle bir durumla karşılaştım. Unutmuş olabilir pek öyle konularla ilgilenmiyoruz. Ego değil tavır almazsın umarım.

0|0
    0|0
    • Görüşmek istemeyen kendisi ztn ben aynı durumda olsam silerim ki ben yins sildim bitince

• Anlamadın işte, silmek aklımıza gelmiyor.
      Erkek beyni sonuç odaklıdır yani o numaranın durması veya durmaması bir anlam ifade etmez.

• Canim o kadar onemsememis ki rehbere girip numaranı silme zahmetinde bulunmamış. rehberine numara silmek bir tepkidir çünkü. ilgisi yoksa tepkisi de yoktur

0|0
    0|0
    • Çok sert oldu bu ama :(((
      Nasıl bir şey vu erkekler defalarca aradı isterdiğini alamayınca görğşmek isteöiyorım :/

• Ben sormasam görüşmek istemediğini de söylemeyecekti o kdr da pişkin!

• aynen öyleleri var, koyver gitsin :)

• Hayır, bütün eski sevgililerimin numarasını bende silmem. Silmem ki aradıklarında açmayayım telefonu..

0|0
    0|0
  • Dangalaktir o ozaman sozunun eri olacak bir adam, ya konsursun ya konusmazsin olur biter.

1|0
    0|0
  • Belki bir gün ikna ederim, belki bana sonra döner diye 😂

0|0
    0|0
  • Hakketen bu nasıl bir manyak çözen varsa banada söylesin 😄

0|0
    0|0
    • Dalga mı geçiyorsun 😄 dengesizliğin kitabını yazdı resmen

• Adama o yüzdenmi bu nasıl bir manyak demenden belli. 😄
      Baya dengesiz bu manyak adam. 😁

• silmek zorunda mı bende de durur kaydettiğim numarayı silmem her ihtimale karşı

0|0
    0|0
    • Görğşmek istemeyen kendisi yazdım bitirdim o gün o da çıkarsın beni hayatından

• Daha doğrusu rehberinden 😀

• Aman bosver bir numara sadece ordaki de

• Kız bence bu kadar düşünmesin. Önüne baksın.

1|0
    0|0
  • Silmeye üşenmiştir.

0|0
    0|0
  • kimse kalmadiginda aramak için

0|0
    0|0
  • Unutmustur

0|0
    0|0
  • ne olur ne olmaz canım sıkılırsa oyalanırım diye

0|0
    0|0
  • sallamadığı için umursamadığı için silmemiştir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...