Sizce neden olabilir?

Uzun süre arkamdan koşan bir çocuk vardı numaramı istedi falan hemen vermedim şu an ilgiyi pat diye kesti ve ben hiçbir şey yapmadım sizce neden böyle oldu ve ben şu an ondan hoşlanmaya başlamıştım

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• O adımını attı karşılık bulamayıncada akışına bıraktı bence senden bir adım bekliyor. Sende onun gibi adım atıp şansını dene en fazla ne olabilir ki..

0|0
    0|0
    • Bende adımımı attım adeta intikam alır gibi tavırlar takındı ve kendinden soğuttu

• Cidden şu an çok soğudum ilgilenmeyi daha fazla düsünmüyorum her şeyin bir dozu olmalı ben o dozu aşmamıştım

• Sana verebileceğim en doğru cevap içindeki sesini dinle konuşmak istiyorsan gururuna yenik düşme istemiyorsanda hiç zorlama..

En İyi Kız Görüşü

• Baska birini buldu

0|0
    0|0
    • Bende öyle tahmin ediyorum ama allahtan hoşlanma aşamasındayım fazla kaptırmadım kendimi

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

04
  • Birini peşinizden çok koşturmamalısınız. Dozunda olmalı. Koştururken de hiç pas vermemezlik "asla" ama "asla" yapmayın. Hiç pas vermemezlik , insanı soğutur. Soğumasa dahi ilerde verdiğiniz pastan sonra ego tatmini dolayısıyla artık size karşı ilgisi kalmaz.

0|0
    0|0
  • Uzun zamn mi oldu öyleyse umudunu kesmiştir ama sevgisini değil genede tam olarak bise söylenmez :)

0|0
    0|0
  • Senden umit yk

0|0
    0|0
  • Kaçan kovalanır unutma..

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...