Bir kizi hangi görsellik kusuru yüzünden begenmezsiniz?

bir kizi hangi görsellik kusuru yüzünden begenmezsiniz?

0|0
417

En İyi Erkek Görüşü

• Samimi değil isr, beni ben olduğum için sadece beni isteyerek sevmiyorsa, acık sözlü ve beni merak eden, tanımaya çalışan bir hali yok ise, dokunmaya korkuyor dokunmama izin vetmiyor ise, benim ile ve onun ile zaman geçirmiyor geçirtmitor ise, en gizlediklerini bile paylaşmıyor ise, her sorun s8kıntı ve sevincinde ilk aklına beni getirmiyor ise, hayatına beni alm8yor ve hayatıma girmiyor ise ondan uzak dururum. Ve aşk ditorum. Aşk herşeydir...

1|0
    0|0
    • cok güzel anlatmissiniz :) fakat ben görsellik olarak hangi kusuruyla yapamazsiniz diye merak ediyordum

• Eğer onunla isem ve ilgimi çkmiş ise zaten görsellik diye bir kusuru yoktur gözümde. Evet biraz ruhuna şerbet olsun madem:Benimle iken saçı başı dağınık, pasaklı, aç8k saç8k, terbiye ve edeptenbuzak giyinmiş ise, sakız ciklet tabiku olabilir ama yakışm8yacak şekilde cakkudu cukkudu çiğnitor ise, konuşmalar8 alayc8 ve ses tinu sert ve sıradan ise, gözlerime bakmadan konuşuyor ve kirli paslıbpisbkokuyor ise. İşte bu o olamaz. Sanırım yeterli...

En İyi Kız Görüşü

• Tip olarak kendinde olan özelliklerin görsellik kusuru diye bir şeye inanmıyorum. Olduğundan farklı biri gibi görünmesi bir kadını olumsuzlastiriyor gözümde. Herkes kendi olsun.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

316
  • herşey tip değildir ayrıca insanların ksurua die bişey denilmezde ona. belki öyle diceksin çok ağlıcak üzülcek.

1|0
    0|0
    • cok dogru söylüyorsunuz.. fakat dile getiremediginiz gördügünüz kusurlari merak ediyordum sadece. acaba insanin hangi kusurundan begenmezsiniz diye. tabiki hastaliktan kaynaklanan kusurlari kusur olarak saymiyorum ve insanlarin yüzünede söylemem

• tebrik ederim kardeşim.

• Bacakta ve pubik bölgede kıl sevmem ben mesela
    Direk modum düşer
    Buluşmadan önce ağda yapıp gelmesini söylerim hep

1|0
    0|0
  • taşhir eden bir dış görünüşden
    mini etekli gayet hoş bir örnek

1|0
    0|0
  • Yemekte salça yoksa, Kadında kalça yoksa beğenmem :)

2|0
    0|0
  • Açık saçıklığı ve edebsizliği..

#Vesselam

2|0
    0|0
  • hoşş olmayınca

1|0
    0|0
    • neyi olunca hos olmuyor?

• bir kız ya hoştur ya da değildir. şurası eğriymiş demem. bana göre güzelse güzeldir değilse değildir

• kusurlar örtmek içindir

1|0
    0|0
    • olursa olmaziniz yok mu?

• sevdiğime karşı olmaz , olanıda ben örterim elimden geldiğince

• Kaşlari düzgün olmayinca

1|0
    0|0
  • Rüküş kızları hiç beğenmem.

1|0
    0|0
  • Kıllı vucudu sevmem

1|0
    0|0
  • buyuk veya cok kucuk agızlar ıtıcı gelıyor

1|0
    0|0
  • Giyiminden 😌

1|0
    0|0
  • Gorsellige onem vermem pek

1|0
    0|0
  • Benden kıllıysa.

1|0
    0|0
  • kilo..

1|0
    0|0
  • martı kaş olmamalı

1|0
    0|0
  • Fazla kilolu olması sıkıntı olur bence

1|0
    0|0
  • Kilo , diş yapısı , saçı, giyim tarzı onun dışında şiveli konuşuyorsa beğenmen

1|0
    0|0
  • O kiz sicacik yuregiyle yanimda olduktan sonra gerisi onemli degil , artik bunu anlayin anlayin anlayin anlayin

1|0
    0|0
    • yinede bengenmezsiniz :D

• dogru

• Fazla takilma o yuzden herkes dengini bulur

Yükleniyor...