Uzaktan akrabama asik oldum?

ben akrabalarimi pek tanimam aslinda, en yakinlarim haric.
gecen instagramda biri eklemis beni, soyadimiz ayni olunca kesin akrabalardan biri dedim kabul ettim.
cocuk bana yazmaya basladi iste sen beni tanimiyosun ama biz uzaktan akrabayiz filan. böyle konusmaya basladik.. gecenlerde aileler toplandiginda gördüm onu ve kalbim cikcakmis gibi oldu nedense? baya bir bakistik zaten o gün. herneyse bu bana ondan sonra hep mesajlar atmaya basladi. sabah aksam ariyor konusuyoruz ve ben ona gittice asik oluyorum. oda bana karsi bos degil eminim. anneannemin amcasinin oglunun ogluymus. sizce aramzin olmamasi icin bir neden varmi? ben kendi kendime mi hayal kuruyorum? habire onu düsünüyorum ya yardim edin?

0|0
310

En İyi Erkek Görüşü

• Bence olursa çok iyi olur çünkü akrabalar arasındaki evlilikler daha uzun sürüyor. Her iki taraf da böyle bir haberi alırsa mutlu olur. Şimdi bana akraba evliliği zararlı dersen. Her akraba evliliği de sakat doğma neden olmaz ! ilginçtir " Kanal 7 " adlı TV kanalında (15.02.2001 Tarihinde ) Türkiye'deki bir köyden haber yapılır : Tüm köy akrabadır ve hiç saat doğum yoktur, bir sakat doğum vardır o da dışarıdan bir kızla evlenen gencin çocuğu. Ben biraz ilerisini de düşündüm :) Hayırlısı olsun hakkınızda.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yaa bende bir akrabayi sevmistim bir zamanlar olmadi ama siz olursunuz ve anlattigina gore olcaniz cok tatlisiniz yani bence ayy yaa olun sizz 😌

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

29

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Benzer Benceler

Yükleniyor...