Neden insanları tanıyınca onlardan sıkılıyorum?

Başta çok cazip gelen insanları tanıdıkça sıkılıyorum, sadece ben mi böyleyim? Yeni çağın hastalığı mı bu yoksa?

0|1
919

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü yeterince iyi tanımadığın insanlarla vakit geçirmeye başlıyorsun. Mesela bir gün selam verdiğin insanla ikinci gün selam verip iki çift laf edersin , üçüncü gün arkadaş ortamı sayesinde biraz hareketlerini takip edersin , konuşmasına bakarsın , dördüncü gün arkadaş ortamını daha kücültüp samimi bir ortamda konuşmalarına kulak misafiri olursun , mimik el kol hareketlerini takip edersin baktın cazip gelmiyo merhaba merhaba olayına geri dönersin ve böylelikle çok fazla muhabbete girmeden o insanı tanımış olursun. Aklın yolu bir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kimi insan yumurta gibidir kaynar suya atarsan katılasır kimi insan havuc gibidir kaynar suya atarsan yumusar kimi insanda kahve gibidir kaynar suya atarsın tadına doyulmaz
    Zaman gectikce insanların iyi ya da kötü yönlerini görürsün malesef

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

818
  • Zeki olduğun için olabilir, yani muhabbet etmek, sosyal iletişim seni mutsuz ediyor olabilir.

1|0
    0|0
  • Oha bende boyleyim 😃 ilkten cekici geliyorlar merak ediyorum , sonra tanidikca hea bu muymus diyorum yoluma bakiyorum. ilgimi , merakimi omur boyu ayni sekilde tutacak biri lazim bana da sana da

1|0
    0|0
  • Yok ya yanlış insanları tanıyorsun çoğu insan sıradan oldu

1|0
    0|0
    • Sıkıcı olmayan, zeki mütevazı insan pek yok artık

• Ne bileyim beni tanıyan arkadaşlığı çok sever çünkü eğlenceli ve sıkılmayan biriyim

• Ama haklısın çoğu insan sıradan oldu ve çok sıkıcılar

• arkadaşlıkta mesafeyi tutturamıyorum ya tam anlaşabileceğim biri olacak, ya hep uzak olacak, herkesle iyi geçinen elemanlara oldum olası hayran kalmışımdır hep..

1|0
    0|0
  • Bence kendi yaşıtların öyle değildir. Kendi yaşınıza uygun birini bulursanız daha iyi anlaşırsınız. Yeni nesille hiç anlaşamassınız.

0|0
    0|0
  • sıkılma sebebi duruma göre değişir. belki senin kelime haznen daha yüksekt, ir ayqun da yüksekse eğer belki sıkılıyo olabilirsin

0|0
    0|0
  • dogru insanı bulmak önemli bende de var böyle bir durum... nerden sin

1|0
    0|0
  • Çünkü hepsinin synı olduğunu anliosun

1|0
    0|0
  • çekiciliklerini yitiriyorlar :D

1|0
    0|0
  • Beklediğin şeyi bulamıyorsundur