Kampüste görüp hoşlandığım kız her sosyal platformdan gönderdiğim isteği kabul etti sizce konuşmalı mıyım artık?

Kampüste ara sıra gördüğüm ve hoşlandığım bir kız vardı bende bir kaç yerden ekledim ve her yerden yolladığım isteği kabul etti ancak benim kızla herhangi bir ortak arkadaşım ya da muhabbetim yok nasıl konuşmalıyım sizce? Öyle faceden veya başka yerden merhaba demek çok basit geliyor bana ama yüzyüze de konuşamam ne yapıcam?
Güncellemeler:
Ve malesef red yedim arkadaşlar. Şu sıralar öyle birşey düşünmüyormuş. Arkadaş olabiliriz dedim yine aynı cevabı aldım. Unlucky

0|0
34

En İyi Erkek Görüşü

• Mecburen önce sosyal medyadan merhaba deyip konuşup tanışıp belli bir süre idare edecekainiz. Sonrada reele geçip güvenle devam edeceksiniz. Hepimiz bunu seviyoruz...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bnce bir mesaj atman gerek sanaldan tanış muhabbet ilerlerse kampüste de bulusur konusursunuz: )

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

23
  • Bence konuş sjsnsjsj sonuçta olumlu dünya sjdksj😉😉

0|0
    0|0
  • tiyatro biletim var
    gelmek ister misin de
    direk

0|0
    0|0
  • Konus tabi

0|0
    0|0
  • bekle biraz

0|0
    0|0
    • beklemekle ne değişicek ki?

• zaten 1.5 hafta felan oldu birde hepsini aynı anda göndermedim ara ara gönderdim istekleri

• 1 hafta daha bekle sonrasında ufak takibe al kampüste fırsatını buldugun an dal. bir sey düsürür atlarsın hemen bir seye ihtiyacı oldugunu farkedersin direk uzatırsın veya bir seyler sor ilgilendigini göster ama durusundan da taviz verme ne biliyim simdi burdan da olayların işleyişi farklı olacagı icin yorum yapmak zor

• Sazanlık yapma. sakin ol.

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...