BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Herşeyi yaptım denedim hala sevgilim olmadı kimse hoşlandığı söylemedi neden?

Lise sonda ve suanki halimi karşılaştırıp anlatım size hikayemi. Öncelikle lise 4 kadar kimseye çıkma teklifi etmedim kimse hoşlanmadı haklılardı tipim gerçekten kötüydü. Özgüvenimde hiç olmadığı için hep bastırdım duygularımı. O dönemde gözlüklü zayıf kemik gibi şaçlar kıvırcık bakmazdım taramazdım bile dişler dişlek aralıklı böyle birisiydim fakat artık değişeme girmenin vakti dedim üniversiteye başladım ve gelişim sürecim başladı. Şimdi yaptıklarımı anlatıyorum ilk olarak sakal tarzı yaptım sonra burun estetiği oldum lens takmaya başladım dişlerime tel taktım şaçlarım uzadı şekil yaptım vucud geliştiröeye gittim zayıf olduğum için çabuk geliştim. Eskiye göre muhteşem bir değişiklik oldu. Arkadaşlarım yüz naklimi yaptın ne bu değişiklik dediler. Polat alemdar misali değişimi söylediler Şu an güzel bir yüzüm oldu. Artık özgüven arttı ama hala sevgilim olmadı ortamlara girdim kurslara gittim universitede okuyorum hala yanlızım sıkıldım artık kafayı yicem. Yapmadığım şey kalmadı hala bir kızdan umut yok halim duman anlıcağınız

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle çoğu kızın istediği tek şey bir erkeğin yanına yakışması. Böyle olmasına rağmen tipe bakmayan çok kız tanıdım tek dertleri beni sıkmasın baymasın konuşması gerekeni iyi bilsin bla bla bla yani kısacası bir kızın istediği öncelikli şey olgunluk buna sahip olduğun zaman şansın yaver gider dostum

0|0
    0|0
    • O yoluda denedim cool takılmaya az konuşmaya çalıştım o zamanda sessiz bir karakter ortaya çıkıyor

• Kıyafetide denedim yazmayı unutmuşum yukarda o kadar uğraştımki artık enerji hevesde kalmadı

• bir yerden sonra sıkarlar zatne

En İyi Kız Görüşü

• Hoşlandığın kızlara yaklaşımın nasıl gidip konuşuyor musun?

0|0
    0|0
    • Lisede çok dalga geçtiler tipimle hemcinslerim hem karşı cinsden hep içime attım biraz çekimser kalıyorum korkuyorum aslında reddedilmekten

• Artık kendini değiştirdin ama çekinmene gerek yok :) en azından kahve felan bir şeyler ısmarlayıp sohbet aç konuş biraz

• Şu an netten deniyorum realden olacağı yok ümidi kesdim enerjimde kalmadı yakın arkadaşarım arasında tek sap olarak baskı var üstümde

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

03
  • Eğer özgüvenin varsa bir hedef bir kişi belirle ona odaklan anladığım kadarıyla fiziksel özelliklerinde gelişmeler meydana gelmiş bu yöntemle sana hayır diyecek olmaz

0|0
    0|0
    • Fiziksel olarak iyi durumdayım yapcak bişeyde kalmadı hertürlü yolundenedim netten olsun şimdi enerji kalmadı

• Tipe degil cebe bakiyorlar

0|0
    0|0
  • Tipte sorun olabilir

0|0
    0|0
    • Tipde sorun yok daha ne yapim ya

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Benzer Benceler

Yükleniyor...