Arkadaşlar yardım lütfen?

herkese iyi akşamlar yardımcı olun lütfen. Bir süredir konuştuğum birisi var yani birbirimizi tanıma yolunda ilerliyoruz adı konulmuş bir ilişki yok. Neyse laf lafı açtı bana belkide zamanla birbirimize söyleyecek şeylerimiz olur seni aileme, anneme, kız kardeşime uygun görüyorum dedi tabi bende hiç o kısma değinmedim. Bu mesela ben dışarı çıkacağım zaman dikkatli ol falan diyor yani sahiplenici bir tutum sergilemeye başladı. Mesela bu konuşmadan önce çok daha fazla mesaj atardı ha şimdide atıyor atmıyor değil mesela napıyosun dediğimde çok açıklayıcı yazıyor kestirip atmıyor ama bu konuşmadan sonra sayısı biraz azaldı ben en başından beri hep mesafemi korudum daha çok çabalayan taraf o oldu ilgisini açıkça söylemiyor ama söyledikleriyle belli ediyor. Ama mesaj sayısı neden azaldı yani bana bunları diyen birisi neden böyle bir tavra girdi taktik mi yapmaya çalışıyor kendini çekerek? Ben nasıl bir yol izlemeliyim? not aramızda 9 yaş var

0|0
01

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

01
  • senden karşılık bekliyordur , çok geri atma kendini, sende seviyorsan?

0|0
    0|0
    • ama ben bunun üstüne nasıl davranabilirim ki? Şimdi bunu üstüne ben atlamış gibi olmaz mıyım?

• yani utanıyorum biraz sıkmak ta istemiyorum onu o yüzden

• şöyle anlatayım yakınlaşmaktaki kasıt şu olsun: hal hatır sorma gibi,, işlerinin nasıl gittiği gibi, ailesinden birilerini sormak gibi, sende ona değer verdiğini göstermek zorundasın , hoşuna gidecektir ,, hem utanacak birşey yok bunda

Benzer Benceler

Yükleniyor...