Dikkatini çekebilmek için?

Umursamaz bir o kadar da cool takılan birı düşünün. Toplu taşıma esnasında her gün aynı araca biniyorsunuz.Çocuk genelde kitap okuyor ve yalnız. Ona orada olduğunuzu belli etmek yani dikkatini çekmek için ne yaparsınız? Yaklaşık 3 haftadır haftada 3 kez falan karşılaşıyoruz ve simama alışkın.

0|0
711

En İyi Erkek Görüşü

• Bu zor olmasa gerek. Bir bayan olarak zaten 3 sıfır galup başlıyorsunuz maça zaten... Meselâ okuduğu kitaba yorum yapın... Merhaba bende kitap okumayı severim. Konusu ne gibi başlayabilirsin diyaloğa... ya da yanınız boş mu arkalar beni tutuyor da gibi... Gülümseyin, selâm verin ne kaybedersiniz? Sonrada dikkâtimi çekiyor sizinle çok sık karşılaşıyorum, yojsa sizde mi şurada çalışıtorsunuz gibi kısa ve etkileyici bir söyleşi ile ya da direk olarak adınızı öğrenebilirmiyim, iste bir tanıdığımın ya da akrabamın abisine kardeşine çoj benziyorsunuz, omu diye merak ettim diyebilirsiniz.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yanina oturmak icin firsat yarat.. okudugu kitabin bir benzeri olsun elinde.. sende oku. Olay kendiliginden gelisir.. ayni seyleri yaparsan dikkatleri sende olur. kanimca

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

610
  • Mademki dık sık karşılasıyorsunuz okuduğu kitaba dikkat et ve sende onun okuduğu kitaptan al toplu taşıma aracında yanın boşmu falan de eğer yanına oturusan onun okuduğu kitabı çıkar sende okuyormuş gibi yap ne tesadüf falan de

0|0
    0|0
  • git yanına sırıtmaya başla hey yinemi sen, baya okuyosun ya ben hiç sevmem kitap okumayı de daha sonra hı hııhı hıhıhhı diye gül.

0|0
    0|0
  • sende ayni kitabi al ve karsisinda okumaya basla. belki muhabbet gelir aaa sende mi bu yazari seviyosun? gibi

0|0
    0|0
  • Okuduğu kitabı al oku sonra tesadüfen gormus gibi aaaa bende okumuştum güzel kitap falan de

0|0
    0|0
  • Ani fren olduğunda bilerek uzerine atla sonra pardon de 😛

0|0
    0|0
  • bu çocuk kumral ve mavi gözlü degil dimi :)

1|0
    0|0
  • kitaba bir ateş vur bak nasıl fark ediyor abla :)

0|0
    0|0
  • yanına otur o kitabı bende okumuştum de :D

1|0
    0|0
  • Bakma hiç

0|0
    0|0
  • hiç uğraşma git tanışmak iste :) utanma

0|0
    0|0
  • Ne yapacaksın ki dikkatini çekip?