Sizce benden hala hoşlanma olasığı var mı? Yardımm?

Benden hoşlandığını söyledi 19 gün önce. Ben iliskiden korktuğum icin sadece arkadaş olalım dedim. Üstüne basa basa hayatımda olmani istiyorum dedim. 19 gundur hic mesaj atmadi. Ne yapmalıyım?

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• O şimdi şöyle düşünüyor " bu kızı arkadaşım olarak yanımda tutarsam yarın bigün evlenecek çocuk sahibi olacak ben de mal gibi izleyecem" diyerek uzak duruyor. Bundan sonra da mesaj atmayacak atmaması da doğru zaten arkadaş olalım demişsin bir kere.

0|0
    0|0
    • Ama arkadaştık hiç hoşlanabileceğini düşünmemiştim birden oldu. Ve bana bu bir teklif değil sadece ne düşündüğünü söyle dedi ben tam cesaret edip anlatacaktım ki bana iyi bir ayar verdi. Aslan burcu üstelik bence de atmayacak ben atsam mı

• Sanırım atmamak en mantıklısı. Ufak bir kaza gecirdim biliyor bunu belki o bunu bahane eder 😟

• Yazacağını hiç sanmıyorum

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

13
  • Geçmiş olsun arkadaş olalım demek reddetmektir. Oda kaderini başkasında aramaya koyulmuş demekki :)

0|0
    0|0
    • Ama arkadaştık hiç hoşlanabileceğini düşünmemiştim birden oldu. Ve bana bu bir teklif değil sadece ne düşündüğünü söyle dedi ben tam cesaret edip anlatacaktım ki bana iyi bir ayar verdi. Sonra bunun icinde ozur diledi

• Hoslanmiyor olabilir.

0|0
    0|0
  • Burak ne hali varsa görsün

0|0
    0|0
  • 19 gun atmadiysa bir 19 yil daha atmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...