Siz olsaniz bu durumda ne yapardiniz?

24 yasinda birisiyle konustuk 4 gun. ilk gun numara istedi vermedim daha sonra bulusalim dedi bilmem dedim bu sekilde olmaz ama dedi sesini bile duymadim dedi. Bende bir kere istedin numarami ikinci isteseydin verirdim dedim. Istemem dedi. Sen ver dedim gerek yok faceden konusuyoruz dedi kaldim boyle tamam bende istemem daha dedim. Tamam dedi. 4 gundur yazmiyo. Surekli facede acik yakaliyorum bana bakiyor olamaz herhalde boyle sacma nedenden konuamayi kestik anlamadim bisey. Acaba sacma biseyler yazsam sonra kusura bakma kardesim yazdimi desem?

0|0
612

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşınız gerwği olgun olmayınca değer yargılarınız ilk okul çocukları gibi didişipvyiyorsunuz, küsüpvaram8yorsunuz bir birinizi. Çokta takılmayın meseleye. Siz henüz tan8ş8p, konuşup g7venmeden numaran8zı vermek istememişsiniz gayet doğal oland8r bu. San8rım hiç başlamayın en iyisi. Karşın8zdaki çok bencil ve sizin açınızdan değerlendirmiyor meseleyi...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yuh. :Dd klişe klişe :D De ki hayırdır? Triplisin. :DdD

0|0
    0|0
    • Bu daha klise degil ki ya 4 gundur yazmiyo surekli giriyo cikiyo kesin konustugu birisi var ay of ya

• Ay takma be. Yazma sende. Bosveeer kovalarsan kaçar sürekli kovalamak zorunda kalırsın yazma.

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

511
  • Fazla naz biraz aşık usandırmış. Günümüz dijital çağının bence en büyük handikapı; artık ilişkilerin, aşkın, sevginin bir tık uzaklıkta erişilebilir olması! Yani anlayacağın senden beklediği ilgiyi görmeyince yüksek ihtimalle dümeni başka birine kırmış. Çevrimiçi olup da sana yazmamasının tek nedeni bu.

0|0
    0|0
  • Stratejiyi biliyor demek bir kıza bir sefer teklif edeceksin.. doğal olarak kızlar ilkinde yok der burada strateji giriyor devreye tamam deyip uzaklasacaksin tıpış tıpış kendi geliyor zaten :))

Sonuç : şimdide sen uzak durmaya çalış belki tutar o meraklansin yani ;))

0|0
    0|0
  • Ben olsam mal der geçerim. Çünkü saçmalamış, sen vermeyince nonu gurur yapmış :)

0|0
    0|0
  • hiçbişey anlamadım dedim dedi dedim dedi dedim dedi dedim dedi...

0|0
    0|0
  • Fırsat geldiğinde salak salak şeyler yaparsan şimdi böyle pişman olursun

0|0
    0|0
  • Hatır çok çocukça bir davranış yol yakınken unut bence

0|0
    0|0
  • saçmalama ya çok komik olur ve anlar yani bence onu boşver sana karşı tavrı da hoş değil

0|0
    0|0
  • Yazma bence o yazarsa da engelle

0|0
    0|0
  • kaçıyor kovalanacak..

0|0
    0|0
  • Yok öyle çocukça şeylere dusme

0|0
    0|0
  • fazla naz aşık usandrır cümlesnin kanıtı bu beyler

0|0
    0|0
  • Kendini basit duruma düşürmüş olursun

0|0
    0|0
  • Ondan hemen uzak dur.

0|0
    0|0
  • Yazma bişey olmaz o iş

0|0
    0|0
  • Sanalda başlayan bir ilişki değilmi

0|0
    0|0
  • Ys ilk günden numars isteyen adam sana yazsa ne okur yazmasa ne olur ne bekliyorsun yani. Ama buluşalım kısmında o haklı bilmem demişsin umursamazca yani, adam da kaçtı gitti

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...