Arkadaşlar sürprizi yapmaya çalıştım ama olanlar yardımcı olursanız sevinirim?

Şimdi ben dün sürpriz yapmak için okuluna gittim ve 4te ordaydım 10 dk sonra dışarı çıktılar bahçede birşeyler yapıyordu arkadaşlarıyla sohbet felan bende yanına gidemedim sadece uzaktan izledim arkadaşları yanlış anlamasın felan diye şimdi gitseydim yanına arkadaşları rahat bırakmayacaktı onu neyse ondan sonra çıkış saatine kadar bekledim 5e kadar aradım mesaj attım dedim okulundayım felan artık heyecanmı yaptı hazırmı değildi bilmiyorum cevap atmadı sonradan attı neyse dedi çok ince düşünmüşsün teşekkür ederim felan dedi ben de dedim sence arkadaşların yanındayken gelmemem doğrumuydu dedim bence doğruydu sence dedim yani dedi yanlış anlaşılırdı felan sonra konuştuk işte sende farkındasın yani okula gelmiş olmanın normal olmadığını dedi bu olaydan nazaran 2 sorum var cevaplarsanız çok makbul geçer:
1. si:Sizce fark ettimi hoşlandığımı
2. si:Benim ona karşı kötü niyetim yok ha nasıl kötü niyet çıkıyımda geziyimde 2-3 hafta gönül eğlendiriyim bu bence kötü niyet ama niyetim iyi CİDDİ ben ona kötü niyetim yok diyerekten ne anlıyordur sizce?

0|0
20

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

20
  • Fark etmiştir emin ol ama o da sana aşıksa fark etmez kızlar aşık oldumu tüm alıcılarını kapatıyorlar yavaş yavaş ilerlesin her şey her anınızı özel güzel yaşayın senden utanmıştır diye geldim msjına cvp vermemiştir

0|1
    0|0
    • vallahi beni sevsinde nasıl davranırsa davransın ya

• Bence ona anlatmalısın söylemelisin ilk başta ters tepse bile emin ol senin sevgini gördükçe geri dönücek

• Bence hoşlanmış tır

0|1
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...