KIZIN CİNS CİNS HAREKETLERİ VAR BANA KARŞI?

beni rahatsız edici hareketler yapıyor, bu kızla görüşlerimiz uyuşmadı ve olmadı yani neyse aradan zaman geçti kur yapmaya başladı. Şıllık kız bana karşı bir tane tipine soktuğum cocukla ben yakınından geçince benim görüş açıma girerek, kıskandırmaya yonelık hareketler yapıyor. Cocugu gram kıskanmıyorum sıgara tiryakisi tipsiz filan neyse ne yapmam lazım en son mukaat şuydu:Bunlar arkadaslarıyla bızı beklemısler cunku bız bayagı gezdık derken bunlarla yakınından gecerken o şıllık kız bu tipine soktugumla el el tutustu gibi bir şey oldu onumdeydı ikisi de ben hala oralı olmamıstım. sonunda dayanamadım baktım kızla goz goze geldık sonra kızdıgımı anlayınca bırak elımı fılan dedı. giridk içeri olay bu, Kızın arkadasına gıdıp pesımı bırakmasını artık onun da diğerileri gibi oldugunu soylemeyi düsünüyorum. ne yapıyım? cocuk dedıysem de lafın gelişi :D
Benim gibisini zor bulur , fiziksel olarak bakarsak

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

11
  • Sen şimdi kızı anlatınca bende ayar oldum yol ver gitsin knk.

0|0
    0|0
  • Senden intikam almak istiyor

0|0
    0|0
    • Ne intikamı ya! Son sözü söyleyen oydu. Aradan biraz zaman geçti ve bu surecte değiştim ve bu surec sonunda ne değişti? sorusunu soruyorum kendime cevap bulamıyorum.

Benzer Benceler

Yükleniyor...