Çok hoşlanıyorum o ne düşünüyor nasıl ikna ederim?

Arkadaşlar yeni tanıştığım birinden hoşlanmaya başladım. Herşey güzel gidiyor fakat mantığım çok üzülücez arkadaş olalım dedi. Kürt- türk ayrımına takılıyor. Kürtüm ben üzülürüz dedi. Nasıl ikna ederim duyguları olduğuna eminim

0|0
19

En İyi Erkek Görüşü

• Kürt-türk ayrımı ne ya, bu sebeptan ötürü bu terör belasından kurtulamıyoruz zaten 😡 Sadece bu sebeptanse yazık eder sana ama onlarda aşiret olayı var belki ailevi bir durumdan ötürü öyle söylediyse ona bişey diyemeyeceğim

0|0
    0|0
    • Haklısın ayrımcılığı yapacak bir ailem yok bende öyle değilim. Daha öncede kürt sevgilim oldu ama bu vatan için üzülen biriydi. Sadece bu sebepten olduğunu düşünüyorum. Müslümanmış aileside oldukça düzgün insanlar sadece daha önceki 2 yıllık ilişkisinin bitme sebebi buymuş daha sonrasında biriyle tanışmış kıza doğuluyum diyince direk silmiş. Sonrasındada benim işte o yuzden pek inancı yok olabileceğimize

• Rica ederim umarım mutlu olursunuz :)

• Teşekkürler eig için :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

18
  • Bana kalırsa bir insan Türk-Kürt olayı problem olur diyorsa gerçekten sevmemiştir. Seven insan herşeyi göze alır. Bence işin altında başka bir sebep yatıyor. Eğer HDP'li felansa o yüzden olmaz demiş olabilir. Ama eğer HDP liyse gerçekten problem olabilir.

0|0
    0|0
  • Bende kürdüm gerçekten o mantıktan çıkamaz çünkü ailen aileler problem yapıyor. Kürtler için türk gelun fark etmiyor ama senin ailen problem yapar

0|0
    0|0
    • Ailem iyi biri olduktan sonra o ayrıma gitmez ama daha önce yaşadıkları yuzunden olmucağımıza eminim diyor. Arkadaşları benimle tanışırken söyleme doğulu olduğunu dediklerinde bile çok üzülmüş

• Annemle bu konuyu paylaştım oda abimle babamın ağzını yokladı daha öncesi sevgilimde Ardahanlıydı o yuzden ağız yoklamasını çoktan yaptım. Çok teşekkür ederim dediğini deneyeceğim😌

• Yap bakalım hakkınizda hayırlısı neyse o olsun.

• Ln çocuk kandırıyor seni. Begenmemiş seni bahane uyduruyor turk kurt diye😊

0|0
    0|0
    • İyide onu gidip bulan ben değilim ki konuşmak isteyen oydu :)

• Konusmak istemesi demek illa ki seni istiyor anlamina gelmiyor

• eğer çok takıksa bu düşüncede uğraşma üzülürsün ama şöylede birşey var sevginin önünde birşey duramazz

0|0
    0|0
    • haklısın teşekkür ederim :)

• ırkcı bır ınsanla asla olma ben kürdüm. seni istemeyenı sen hıc ısteme

0|0
    0|0
    • Benim için sorun yok kürt türk bunu ona söyledim yinede üzülürüz dedi. Daha önceki ilişkisi bu yuzden bitmiş. Sadece biriyle konuşmuş oda doğulusun diyip silmiş çocuğu o yuzden banada inancı yok

• Hayatımda tanıdığım en doğru kişiydi ve açıkcası ilişkiler konusunda bilgi sahibiyim. Fakat işin içinden çıkamadım bu sefer

• Zorlamaya gerek yok ;)

• ne kürtü ya hikaye hoşlanmamış senden

0|0
    0|0
    • Öyle mi dersin? Madem öyle konuşmayalım der ilgilenmeyi keserdi yinede haklı olabilirsin

• Teklif durumu yok dur ne yaptın şimdi benimle ilgilenmeye o başladı zaten 😂

• o zaman allah mesut etsin umut fakirin ekmeği işte hep bir kıyısından köşesinden tutunayım olayı

• korkularınız yenin

0|0
    0|0
    • Benim için bir sorun yok bir korkumda yok ama onunkileri nasıl yok edebilirim bilemiyorum

• zamanla , yok edersin,

• Acıl ona

0|0
    0|0
    • Açıldım. Arkadaş olalım dedikten sonra konuşmak istemiyorum dedim. Üzülme acı çekiyorum yapma seni kaybetmek istemiyorum dedi yinede konuşmayı kestim ertesi gün şiir falan attı. Açıkcası diğerleri gibi değil çok farklı biri

• Eğer ailelerin karşı geleceğinden eminsen ozaman vazgeç uzaklaş ikinizide yorma

0|0
    0|0
    • İkimizin ailesininde sorun yaratıcağını düşünmüyorum. Tek sorun onun bu ayrıma gitmesi

Benzer Benceler

Yükleniyor...