SİZCE BU KIZ NE DEMEK İSTEMİŞTİR?

arkadaşlar bir tane kız var onunla sevgili anlamında beraber olmak istiyorum ortak arkadaşlar var ama kız sosyal bir kız kız benim fotoğrafımı görmüş ortak arkadaş göstermişti kızda demişki zor bir ihtimal ama imkansızda değil demiş sizce bu ne demek

0|0
910

En İyi Erkek Görüşü

• Abi yapman gereken onun sevdiği gibi bir insan olmak ve etkileyici, çekici bir erkek olmak. Bunlara sahip olurken aynı azamanda onun için de savasman gerek, vazgeçme, güçlü ol. Mesela kitap oku, onu etkileyecek şey senin cümlelerin ve bedenin, yani dlbeden dilin, mesela bakışların. Bilgili kültürlü biri olman iyi olur konuscain zaman mutlaka yüz yüze konuş. Bu bbir süreç, kızın frienzonundasin su an, seni sevgilisi yapmak isteyeceği bir erkeğe donusmen gerek. Eğer sen onu bistiosan o da seni istiodur, istersen bu konuda sana yardımcı olabilirim

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yani sana duygulari varsa cok azdir veya yoktur. Tanisiyorsaniz belki huyunu hareketini sevmistir veya dış goruntunu begenmistir. Ama imkansiz degil, yani onu kazanmaya çalişsan seni sevebilme potansiyeli gormus kendinde.

0|0
    0|0
    • Canlı olarak hiç görüşmedik sadece benim bir tane fotomu gösterdi ortak arkadaş

• Ozaman dış goruntunu begenmistir ama seni tanımıyordur ve ihtimal var cok kucuk olsa bile. Bence dene ne kaybedersin ki? Ortak arkadasa de ya nr ayarlasin veya buluşmak. Kiz nrya hayir derse ozaman umut yoktur.

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

89
  • Zor kızı oynuyor :) Biraz ön yargılı bir cevap vermiş, ağırdan al biraz arkadaş ol önce ortak arkadaşlar aracılığıyla buluşun beraber vakit geçirin biraz, seni tanısın kız. Sonra etkileyebilirsen gerisi gelir zaten ;)

0|0
    0|0
  • sevgisine inanırsam bana bunu knaıtlarsa olabilir demek istemiş

0|0
    0|0
    • Umutlanmıyım yani bence zor ihtimal ama imkansızda değil demek ya beni beğenmemiştir ya da arabamı beğenmemiştir ya da gönül eğlendircektir

• Kızla hiç görüşmedik sadece bir tane fotomu gösterdi arkadaş onub üzerine zor ama imkansız değil demiş kızda güzel kız sarışın yeşilimsi gözleri var aynı fakültedeyiz ven kızla görüşünce ortak arkadaşlarda olcak yanımızda tabi napıcam

• kardeşim erkek senbolü oturtturma üstüne bundan kaçın kendin ol ulaşılmazmış gibi kuul ol

• İstiyorum ama naz yapıcam biraz pesimden koşmalı demiş bıyık altından

0|0
    0|0
  • abii seni seviyo :) en iyi görüş de 1 exper at Allah sevdiğinize kavuştursun :)

0|0
    0|0
  • Tanidikca sevebilirim demek :)

0|0
    0|0
    • Benim hayatımda hiç sevgilim olmadı tecrübesizim onun oldu o tecrübeli

• bir hoşlantı olmuşmudur peki canlı hiç görüşmedik sadece ben bir tane fotomu gösterttim bir hoşlantı olmuşmudurda imkansız değil dedi acaba istemeseydi direk olmaz derdş

• Aynen istemese direk soylerdi soylememesi icin tek engel belki o da hoslaniyodur da pek belli etmek istemiyo olabilir :)

• %10 çıkabilirim demiş.

0|0
    0|0
  • Süründürürüm haberi olsun, demek istemiş.

0|0
    0|0
    • nası yani

• Sen dünden razısın zaten, ne diyelim daha..

• Ya bir söle olmıcak o zaman ölemi faha birbirimizi hiç gmrnedik sadece ben kendi fotoğrafımı göstermiş arkadaş

• Umrunda değilsin demek

0|0
    0|0
  • bence gerek yok bosver.. burnu havadaymis.

0|0
    0|0
  • Hiç uğraşma bence kardeşim

0|0
    0|0
  • pek de umursamamis

0|0
    0|0
    • zor ama imkansızda değil demiş kız tanışsak konuşsak blki bişe olur ortak arkadaş dediki ben o kızı sana yapacam dedi

• bence sen yinede pek umutlanma, seni yedekte tutar bu

• peşimde koşmanı istiyorum demek

0|0
    0|0
    • Yani onunda bir isteği ilgisi var ama naz yapıyo peşimden koşmanı istşyorum öyle kolay değil ben kaçcam sen kovalıcan diyo yani ama istşyodur heralde canlı olarak görüşmedik sevgilisşndrn yeni ayrılmış sadece benim bş tane fotomo gördü

• Ne bilşyosun belki gerçekten çok güzel bir ilişkimiz olucak brlki öyle şeler yapmıcak belkide oda gerçekten çok sevicek olamaxmı

• tamam işte bu benim fikrim sen içinden ne geliyorsa onu yap diyorum

• Yokluk zamanimda gider demek istemis senin icin :D

0|0
    0|0
  • Yani zorda kalırsa seni kullanacak

0|0
    0|0
  • İyi bir sevgili bulamazsam yedeğimde kalsın demek

0|0
    0|0
  • Demiş kii kandırabilirse beni gerçekten ikna edebilirse olur ancak yani kız sadece senin hoşlandığını ya da sevdiğini her neyse bilerek direk gelmeyecek sana çabalaman lasım onun için demek oluyor Allah kolaylık versin ne diyim :D

0|0
    0|0
    • Anladım peşinde koşcam yani oda direk gelmicek yani hoşlandığımı gerçekten sevdiğimi kanıtlamam ikna etmem lazım yani

• Zor ama imkansızda değil demek omu

• Ya aynen çabalarsan olabilir gibi

Benzer Benceler

Yükleniyor...