Sizin görüşlerinizi alabilirmiyim?

Bir erkek neden internet ortamindan ciddi ilişki arayışına geçer? Benim ilk aklıma gelen şeyler ya kötü bir insan çevresinden bu yüzden kimseyi bulamiyor. ya da geçmişi pis.

0|0
928

En İyi Erkek Görüşü

• Aksine her türlüsü olabilir. Peki ne yapmalı? Önce kendimize güvenecek kartlarımızı açık oynayacağız. Ne istediğimizi ve aradığımızı bilecek muhakkak ilk buluşmadan önce uzun uzun kamera açıp yüz yüze görüşeceğiz... Sorularımız kısa ve net olmalı. Ciddiyeti ve samimiyeti asla elden b8rakmamalıy8z. İyice güvendiğimizde de arayı fazla uzatmadan cap canlı görüşüp yüzleşmeliyiz. İlk buluşmalar kalabalık ve güvenliği, düzen ve nizamı olan kendimizi iti ve güvende hissedebileceğimiz yerler olmalı ve yediğimize içtiğimize dikkât etmeliyiz. Rahatsız olduğumuz ne varsa gizlemeden direk söylemeli mümkün oldukça yüzüne, gözlerine bakarak konuşmalı her sözünüze verdiği tepkileri iyi gözlemlemelisiniz. Sinema, tiyatro, alış veriş merkezi gibi kalabalık ve güvenli merkezlwrde gezebilir mümkün mertebe yalnız kalmanaya bakın. Daha sonraki bulyşmakar için bir şey demitorum ama ilk buluşmalarda buna dikkât edersek çok iyi olur...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kanka kötü insan değildirde utangaçtır ortamı olamıyodur özgüven eksikliği vardır kendini beğenmiyo olabilir veya etrafında beğenilmiyo olabilir bunlar değilsede aradığı ciddi ilişki değildirde bir sürü msjlaşabiliceği kızdır. Yavşaklığına facede konuşcak kız arayanlardandır

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

827
  • belki çevresinde etkilendiği kimse yok
    belki çok fazla iş kolik dışarıya vakit ayıramıyor
    belki daha önce mutsuz oldu
    belki internett ortamında seçenekleri daha fazla diye düşünüyor
    belkii... belki.. diye bir çok sebep yazılabilir

2|0
    0|0
  • ya da yaşadıklari ve geçmişi onu korkak etmiş ve içine kapanık bilemezsin öyle yaşanmışlıklar vardırki hiç bir şey sebepsiz olmaz iyi ya da kötü ama anlamak gerek

1|0
    0|0
  • Niye ki bende internetten arıyorum ara sıra :) Adamın çevresi yoktur belki hemen kötü adam damgasını yapıştırmayın canım..

0|0
    0|0
  • Internettekilerin hepsine neden kötü gözüyle bakıyosunuz ki? Ciddi iliskiler internet uzerinden de olabilir bana göre burdakiler de insan

0|0
    0|0
  • Yaa bu internette cok kari kiz geziyormus. Teorisine de inanmis olabilir.

1|0
    0|0
  • Bak ben gayet tanısan seveceğin biriyim toplumda girişken biriyim. Ama internet ortamında sanal ilişki bir hobi ve heyecan verici. Sadece iki kişi arasında oluyor ve sınır yok

0|0
    0|0
  • ya da içine kapanık, kendine özg8müveni yok , sessiz tiplerden

0|0
    0|0
  • bu bir taktik kızlar ciddi insanlardn hoşlanırlar.

1|0
    0|0
  • Ne alaka her insan bir değilki.
    Kimi ciddi düşünür kimi ciddi düşünmez.
    Yani herkesi aynı kefeye koymamak lazım.

0|0
    0|0
  • Son zamanlarda Reel de sosyal değildir adam ama adam gibi adamdır internette takılabilir gayet doğaldır

0|0
    0|0
  • Me alakasi var. Holdingte calisiyorum. Mali musavirim. Vaktim yok reel anlamda. Gecmisim pis mi benim. 5tane adam mi oldurdum ben.

0|0
    0|0
    • Yok yanliş anladiniz tabiki genelleme yapmiyorum. Ama ilk aklima öyle şey geliyor

• artık ortam internet ortamı ve genelde kızlar la erkekler burda tanısıp oyle bulusuyorlar daha guvenlı ve kolay oluyor.

0|0
    0|0
  • vakti yoktur asosyaldir bu ortamı gerçeği kabul etmiştir daha bir sürü seçenek çıkabilir

1|0
    0|0
  • Bence çevresinde ona bakan bir kız yok. Sevgili bulamıyor ve internetten arıyor tıpkı benim gibi

0|0
    0|0
  • ciddi ilişki ayağına kız düşürmek için.. internette çok tehlikeli insanlar var aman dikkat

0|0
    0|0
  • Seni kandirmislar erkek internette ciddi iliski aramaz

0|0
    0|0
  • Yani haklı sayılırsın ama genelleme yapmak yanlış...

0|0
    0|0
    • Yok genelleme yapmiyorum tabiki, internetten tanisip evlenen de çok. Ama benim aklima ilk öyle şeyler geliyor ne yazikki

• İlk akla gelen şeyler böyle haklısın.

• Tipsizdir belkide

0|0
    0|0
  • çevresinde istediği gibi biri yoktur..

0|0
    0|0
  • Cevresi yoktur

0|0
    0|0
  • Ciddi mi (!)

0|0
    0|0
  • Hayır sadece sanal da rahat olabiliyor ondan

0|0
    0|0
  • ya da kimsesi yok o yüzden.

0|0
    0|0
  • Gerçekte bulamıyordur.

0|0
    0|0
  • Bence internet ortamindakilere pek guvenilmemeli

0|0
    0|0
  • Belki dışardan Real de darbe yemiş Olabilirmi?

0|0
    0|0
  • Kullanıp atmak için.

0|0
    0|0
  • Ön yargi

0|0
    0|0
  • Ole dusunme bnce sessiz olabilir

0|0
    0|0
  • yanılıyosun