Bakislarini kacirmak ne demek?

bir kizin sizden hoslandiginj biliyosunuz, kiz hosunuzza gidiyo ama aranizda bisey yok. ayni masadasiniz kizin size bakmadigi anlarda onu izliyosunuz ama o bakar bakmaz baska seyle ilgileniyo gibi yapiyosunuz. ne demek?

0|0
09

En İyi Erkek Görüşü

• Utangaç sana acılamıyor ya da senden bir işaret mi diyim artik senin de ondan hoşlandığını belli edecek çünkü sana açılacağı zamn senden nasıl bir tepki alacağını hesaplayamıyordur

0|0
    0|0
    • daha mi samimi olmaliyim. nasil belli edebilirim ya da nasil belli etmem hosuna gider

• Aynen öyle daha samimi olmalısın onunla konuşmak istediğini belli edecek konuşma olabilir

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

08
  • Kim o yazikk çok utangactir garip kızım sende biraz cesaretver çocuğa kuru kuru bakmakla olmuyo cesaret verki açılsın garip sana

0|0
    0|0
    • cesaret veriyorum zaten, yani ben adim atiyorum ama ilerisi yok

• Erkek kısmı öyledir kızlardan çok farkliyiz

• ya ne biliyim hoslandigini veya hoslanmadigini anlayacagimiz yonlerinizyok mu :d

• Gotünü yiyim ayağı bu. Ben sana bakmıyorum ki hesabı.

0|0
    0|0
    • peki neden boyle bisey yapiyo

• ona soracak olsam burda olmazdim heralde. zorla mi yorum yaptiriyoruz arkadas.

• Hayır kendi irademle kolayca yapıyorum.

• bal gibide hoşlanıyo ama utanıyo açılamıyo şimdi onun içi içini yiyo beee

0|0
    0|0
    • ama acilsin bende onadan hoslaniyorum bunu anlatamamis miyim

• Utaniyor ne yapsin

0|0
    0|0
  • Salak utaniyor derim :)

0|0
    0|0
    • nornalde utangac bir cocuk degil ama :D

• Bu aşk işi herkez aynı olmuyor bende aşk yatak isinde çok rahatimdir aksine :)

• utangaclıktan kaynaklanıyordur bence

0|0
    0|0
    • evet ama cok sosyal bir cocuk utangaç degildir normal de. ben mi üzerime bisey alinmak istiyorum anlamadım :P

• hoslanti belirtisi değil yani :/

• öyle bir sey demedim bence hoslanıyor

• hoslanıyorsun demek iste

0|0
    0|0
  • Utanıyordur ne olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...