Eskiden mendil ile yapılan tanışma hakkında ne düşünüyor sunuz?

Üsküdara gideriken gibi şarkılardada karşımıza çıkan eski geleneklerimizden olan mendil erkeğin önüne bırakıp ya da eline verince sevdiğini anlatan kızlar vardı. Bizlere mektup yazmayı duygularımızı kağıda dökmeyi yeğleyen zamanı özlüyormuyuz. Bazen keşke hep öyle kalsaydı diye düşünüyorum. Şimdi ilişkiler yapmacık. Artık erkeklere geçmiş durumda duygularını ifade etmek. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
42

En İyi Kız Görüşü

• Oncelikle goruslerine kesinlikle katiliyorum. Mendil duyguları ifade etmek için kullanılan somut bir araç
    , kendi şahsına ait birseyi duygusal anlamda birseyler hissettiği bir adama bırakması adamın da bu tavira karşılık peşinden gidip sadakat göstermesi çok ince bir o kadar da hoş bir yaklaşım.. Günümüzdeki ilişki zihniyetleri o zaman ki kadar saf insanların hisleri hakiki ve içten olsa aşk bu kadar indirgenmezdi

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• En azından amaç belli, şimdi kız geliyor fuckbuddy mi istiyor sevgilimi istiyor belli olmuyor

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

31
  • Eskiler daha güzel bence. mektup yazmak, o mektuplari saklamak. bir tane resimle yetinmek. ayda yilda bir gizli sakli görüsmek. kim bilir o bulusmalarin degeri ne kadarda paha bicilmezdir. veya o bir tek resime bakip öpüp sarilmak. simdi hersey o kadar sahte ki..

0|1
    0|0
  • Şimdi bir kullanıcı adı şifre ile girip iki klavye kelimesi ile anlatıyorlar o kadar yapmacık.

0|1
    0|0
  • Ne güzel zamanlarmış o zamanlar.

0|1
    0|0
  • Aynen ya bende o zamanlardan çok isterdim. Çok ayrı bir havası vardı o zamanların o zamanlar aşk aşktı

0|1
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...