Neden tanismak icin birseyler yapmiyor?

Birinden cok hoslaniyorum haftada iki kez görüyörum o da bana karsi bos degil ve cookkk guzel bakiyor gozlerimin icine icine beni cok etkiliyor ama benimle daha iyi tanismak icin birseyler yapmiyor. Biraz sert duruyorum ama bende aslinda ona belli ettim sizce neden böyle?

0|0
110

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle iki baktım hemen dibime gelsin "aa meraba" desinle olmuyor. Hani bu yıl birinci dönemden beri bakıştığım kız var fakat gitmiyorum yanına hani ben peşinden koşturayım o da süründürsün kafasını sevmiyorum.

Eğer onun sana doğru bir adım atmasını istiyosan onu adım atması için teşvik etmen gerek. Öyle iki göz göze gelmeyle dibimde bitsin herkes pek sağlıklı bir düşünce değil.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sert durdugun icin terslersin diye cekiniyodur kendinin oyle olmadigini ona gostermeye calis korkmamasi gerektigini belli et olmadi eminsen ilk sen konus

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

09
  • Sert durma yumuşa o gelir gelmezse sen git kaçamak bakışmaları aşmak istiyorum de

0|0
    0|0
  • Nasil belli ettin?
    Yani gulumsemen gerek onla konusma cabalari icine girmen gerk

0|0
    0|0
    • Snapchatte ekledim

• Görünce aslinda gülümsemek istiyorum ama o an yapamiyom sadece bakiyorum

• Ilk adimi sen atabilirsin. Istilal marsi korkma diye baslar.

0|0
    0|0
  • Utangaç çekingen olabilir belki reddedilme korkusu

0|0
    0|0
  • senden bekliyordur berki :)

0|0
    0|0
    • Ben onu snapchatte ekledim o da ekledi sonra resimler att bana biraz konustuk pek tanismaya calisir gibi yazmadi sonra bende yazmadim 2 defa daha atmisti bende birsey yazmadim onun pesinden kosuyormus gibi hissettim. Yani sanki ünì de sürekli bana bakan o degil gibi

• Işte bana öyle bakmasa birakcam kafam karismicak ama boyle de beni delirtiyo resmen

• karıştırma o sana bakarken umarsamaz takıl bir kaç gün öyle yap hiç yokmuş gibi davran eğer hisleri varsa bakması boşa değilse gelir konuşur zaten.

• Nerde goruyorsun

0|0
    0|0
  • Neden kadınlar hep erkekten bekliyor. ?

0|0
    0|0
  • sen adım at bu kadar eminsen utangaçtır belki

0|0
    0|0
  • biz nerden bilelim

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...