Beyler taktik verirmisinizz :)) ? bir erkegin ilgisini nasil cekebilirim?

Biri var ilgisini cekmek istiyorum cirkin degilim cok guzel demesemde guzel ve bakimliyim

0|1
111

En İyi Kız Görüşü

• Aynı sınıftaysanız derslerden bahsedebilirsin ders notları vizeler falan birlikte calısalım gel şu cafede bu arada sevgilin var mıydı de 😁😁

0|0
    0|0
    • Bu baya buyuk bir adim olur 😀

En İyi Erkek Görüşü

• Giyim tarzını değiştir, güzel giyin gözünü alamasın senden ;)

0|0
    0|0
    • Bunlari yapiyorum ama bilmiyorum neden olmuyo konuskan guleryuzlude bir insanim

• Demekki gurubun popi kızı sensin 😄 Sende sana değil başkasına gülümsedim de kudursunlar meraktan 😜

• Bilmiyorum ya popi olcak kimseylede cikmadim yani kimsenin ilgisini cekmedim hic

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

010
  • Güler yüzlü, samimi ve içten, niyetini ve kalbindekileri ortaya koyan, ne istediğini ve verebileceğini ortaya koy ve aşk ile sev, sonsuzluk iste yeter...

0|0
    0|0
  • Sen ilgi felan vaktini harcama öyle maceralara da girme git konuş hep erkekler yanasacak diye bir şey yok varsa niyette olur yoksa olmaz

0|0
    0|0
  • mesaj at zaten anlar ilgin olduğunu. tabi fazlada sık boğaz etme.

0|0
    0|0
  • süslen filan makyaj filan yap böyle üstüne yürü nefesini kes :D

0|0
    0|0
    • Makyaj yapiyorum. Genelde erkek kiza gider anlamadimki cirkin falanda degilim guleryuzluyum konuskanim falan

• Konusmaya calis seni kolay lokma sansin sonra araya mesefe koy pesinden kossun

0|0
    0|0
    • Hmm. Mesela ornek vercek olursan nasil yaklasmaliyim? Teker teker anlat iste 😀

• Bu benimle bisey istemedikleri anlaminami geliyo?

• Hani bir tabir varya gozleri gulecek sana bakinca diye iste onu her erkek goremez her kizda oyle bakamaz sevdigine sen icini rahat tut iyiler her zaman kazanir sadece biraz zaman alir ;)

• Giyim ve bakışlar...

0|0
    0|0
  • yakışıklı arkadaşı belirle göz kırp bu kadar

0|0
    0|0
    • Yaptim sonra bakti guldu

• Ya arkadaslari gelip sence nasil biri diye agzimi aradilar bende bilmem dedim oylesine sormuslardir herhalde yani bizi yakistiriyo arkadaslari ya da maksat eglence ciksin anlamadim amaclarini

• amaçları bildiğin senin de dediğin gibi ağzını aramak çocuk hakkında iyi şeyler de bilirsin işte mesaj falan at ilgilen kısaca ilgini göster ama abartma fazla eminim ki bişeyler olacaktır

• Durust ol yeter

0|0
    0|0
  • Bol şans

0|0
    0|0
  • hangi konuda dikkat çekmek istiyosun

0|0
    0|0
    • Yani benden hoslansin flort edelim falan sevgili olmaya gerek yok

• herşey gönlünce olsun ;)

• Tesekkurler :)