Arkadaşlar Allah rızası için yardım eder misiniz ya?

Arkadaşlar üniversitede okuyorum 1. Sinifim. Sorum su. Mesela kütüphaneye gidiyorum orda kitap okuyan veya ders çalışan kızları goruyorum. Bende içlerinden bazılarını kesiyorum. Ama kestigim kiz bana oyle bakmiyor genelde ders calisiyor veya kitap okuyor. Yani bende hoslaniyorum bazılarından. Neyse o hoslandigim kutuphanede ki kızin kutuphaneden çıkmasını bekliyorum konuşmak için kız çıkıyor sizce o bana bakmadan bile gidip onu durdurup konuşmak istedigimi onu tanimak istediğimi soylesem olur mu? Bir sorun olur mu?

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• Ne konuşacağına bağlı. Üniversiteden bir yerin adresini sor mesela öğrenci isleri falan. Birlikte gidelim falan ayagına yolda tanısma imkanınız olabilir

0|0
    0|0
    • Bana bu konuda ne tavsiye edersin? Mesela ki, dışarı çıktı gidiyor onu durdurup ne demeliyim?

• Ya ne bilim dedigm gibi bir yerin adresini sor yeni oldugunu belirtirsn kızda kibarsa acıklar sende anladm oraya dogru gidiyorsanız gostermeniz mümkünmü dersn kızda evet derse oradan al bayragı yuru😁 sohbet et yok oraya gitmiyorum diye kestirip atıyosa kız istememis olabilr. veya begenmemis. Bilemem artık kızın düşüncesini

• Anladim iyiymis bu takdik denemem lazım :) Tesekkurler Eig nin seçilmesi an meselesi :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

22
  • Kütüphane de kızı kesiyorum ama kız kitap okuyor diyorsun.
    Ne yapsın?
    Öküz altında buzağı arıyorsun.
    Kafelere git, a
    Hemen acemiliğini belli etme.
    A ele etme, öyle filmlerdeki gibi olmuyor bu işler.
    Kız arkadaşlarınla konuş, onlara sor.
    Bize de sorabilirsin..
    Çakallık yapma, iyi biri isen, bir yerde
    Bir kısmetin, senin değerini bilecek biri çıkar

0|0
    0|0
  • olur tabiki pardon bir bakar mısınız falan de ilerler :)

0|0
    0|0
    • Acaba sapik falan diye yanlış anlayip bağırır mi? bundan çok korkuyorum

• sapık mı? sapıklıkla ne alakası var sanki bir yerine dokundun gözünle taciz ettin falan

• olur bence sapık gibi

0|0
    0|0
    • Sapik gibi olmaması için ne yapmalı peki

• Kişiye göre değişir denemekten zarar yok

0|0
    0|0
    • Sen hıc denedin mi bu durumda kanki?

Yükleniyor...