Sizce seviyor mu?

geçen yıl okulda tanışıp uzunca bir süre flörtleştiğimiz sonrasında onu seven bir kızın gidip ekin seni seviyor diyince aramızın bozulduğu bir bey var. bu yıl yine aynı sınıftayız ön sıramızda oturuyor ve samimiyiz. okulda gayet güzel konuşuyoruz felan sanalda bayadır konuşmuyoduk bugün mesaj attı konuşmaya başladık. ilk dönemin sonlarına doğru bu beyin kankası biz konuşurken durduk yere gelip 'siz çoh yahışıyonuz la' demiş ve bu bey de ona öyle mi diyip gülmüştü. geçen arkadaşımla telefonda konuşurken şakasına denizi sana ayarlıyım dedim sonrasında da ayarlamam ki zaten dedim yanımda bu bey de vardı (deniz) durmuş bana sen bana mı aşıksın diyor. sınıfta herkesle samimi olmayan sevmediğini görmezden gelen sevdimi de tam seven bir yapısı var. benim moralim bozuk olduğunda somurtup otururum son zamanlarda bunu farkettiğinde neyin var senin diye sormaya başlıyor. sanaldan uzun süre sonra tekrar konuşmaya başladık ama okulda aramız gayet iyi ve sık sık yaptığı bir şey var. ikidebir telefonumu alıp karıştırıp özellikle erkeklerle olan konuşmalarımı okuyor bu kim bu kim diye soruyor.özellikle dikkat ettim bunu birtek bana yapıyor. bu bey ve birkaç kişiyle önümüzdeki hafta izmire geziye gidiyoruz davranışlarım nasıl olmalı. nasıl yaklaşmalıyım? onu gerçekten istiyorum, ne yapabilirim

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

11
  • Ağırdan al o gelir zaten

0|0
    0|0
  • Olabilir sis

0|0
    0|0

Benzer Benceler