Bir kizin temiz olmasi nekadar önemli sizin icin?

Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeevet soru yukarda aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap acik :)...
  • kiz b. k+re olmasi lazim
    A seç
  • kizin b. k+re olmasi önemli degil
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|2
223

En İyi Erkek Görüşü

• Bekar olanlar için bakire şarttır hatta farzdır.
    Dul olanlar için farketmez.
    Çünkü dul olanlar siftahı yapmıştır 😁

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İnsan bedeni değersiz değildir, kız erkek ayırt etmiyorum. İnsan bu değerli parçasını bence doğru kişiye saklamalı.

2|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

122
  • Önemlidir ileride cocuklarimim annesi olucak kadin. yani gidip onla bunla hatip anarşinin babasinin emeklerini boşa cikaracak. yattiklari yanina kar kalacak evlenecem öyle mi? Çok önemlidir. ama seversen ve pişman olduğuna inanmissam belli olmaz yinede. Ama bakir olmayan biri bakirelik işteyemez

0|0
    0|0
  • Temiz olmasi gerekli ben nasil temizsem o da temiz olucak onun bunun altina yatanlarla isim olmaz genellikle milletin midesi kaldiriyor bunu rahat bir sekilde

0|0
    0|0
    • Aynen katılıyorum sana. Millette midde alman yapımı sanki 😁😄

• Çok önemlidir. Güzelse görmezden gelinebilir tabi :) Ama ortalama ve altı kesinlikle temiz olmalıdır yoksa çok itici olursunuz.

0|0
    0|0
  • pis olan şey yenmediğine göre, temizlik çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk önemliiiiiii.

0|0
    0|0
  • Sadece bakire olarak değil
    Tamamen temiz olmalı zihnen ve bedenen

1|0
    0|0
  • Sadece kızlar değil her insanın temiz olması önemlidir...

1|0
    0|0
  • Bakirelikte önemli tabi ki ama olmuştur bir hatası sonradanda pişman olduysa ve gerçekten birbirlerini seviyorlarsa bakireligin çokta önemi yok

0|0
    0|0
  • evet bencede hergun dus almali ve ayda bir hamama gitmeli ;)

0|0
    0|0
  • Kız da erkek de aynı olması lazım. net

1|0
    0|0
    • bu arada bu zamanimizdaki kizlar baya bu konuda aciklar ::D:D:D bagzileriniz erkekte ayni sekilde olmasi lazim diyorsunuz ama :'D O erkekler varmiki? nerde ben göremiyorum:)

• Açık olabilirler bu bir seçimdir ama kalkıp da pis olan birisinin de temiz birisini istemeye hakkı yoktur. O erkekler hep var, arayan belasını da bulur, mevlasını da hesabı. Sabırlı olunursa eğer herkesin karşısına istediği gibi birisi çıkar kanaatindeyim.

• Burda güzelim iffet abidesiyim ayıpsın.
      Sırf o erkekler varmıki hani ben göremiyorum dediğin için evet burda biri var. 😌

• Bakirim. Bakire için...

0|0
    0|0
  • Kirli kirliyi bulsun benden uzak olsun.

0|0
    0|0
  • Çok önemli bence

0|0
    0|0
  • sütlaç yapması daha önemli

0|0
    0|0
  • Normal anlamda temizlik daha önemli

0|0
    0|0
  • Beynim taşaklarımda değil, önemsiz.

0|0
    0|0
  • Re ne la :D

0|0
    0|0
  • Kalbi temiz olsun

0|0
    0|0
  • başkasının altında inleyeni kabul etmem.

0|0
    0|0
  • önemli
    DiyorumBen^^

0|0
    0|0
  • soru ne ki?

0|0
    0|0
  • Soruya bak tabi çok önemli

0|0
    0|0
  • çok temiz olmalı

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Benzer Benceler

Yükleniyor...