Amacı Ne Bu Kızın Ya?

Konuşuyoruz sınıfta arkadaşla normal konular işte kız geliyor konuştuğum kişinin elini falan tutuyor elini tuttuğum için özür dilerim falan diyor başka gün başka arkadaşla konuşuyorum bu sefer geliyor yanımdan alıyor bir şey istiyor. Ya liseliyiz de ne bu hareketler amacı ne ya?(kızdan hoşlanıyorum ama itiraf etmedim) Sırf bu hareketleri soğutuyor. Kızlarla konuşuyorum çaktırmadan bakıyor ya da ben öyle hissediyorum

0|0
40

En İyi Kız Görüşü

• Kıskandiriyordur aklınca başarılı olmuş biraz öyle pat diye söyleme git kızla konuş whatsappdan yaz hatta şimdi çok yuz verirsen başta kız mantığı köpek etmek ister bu yüzden pat diye söylersen geri tepebilir normal yaz naber nasılsın diye yuru birde koş arada... Samimi davran niyetini anlarsın onunda zaten birkaç gun sonra

0|1
    0|0
    • Normalde sohbetim olmayan biri (sinifta muhabbetim olmayan tek kisi) simdi wp den yazarsam yakisikalmaz gerçekte bir ara muhabbet ederim o zaman. En yakin arkadasiyla bile guzel sohbetimiz var.

• Erkekle konuştuğunu nerden biliyorsun

• Bilmem hani benim ya :) başka okuldan sevgilisi varmış öğrendim konuşmam daha sevgilisine çok ayıp olur

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

30
  • kıskandırmaya çalışıyor senden bir beklentisi olabilir bence

0|1
    0|0
    • Ya dün anlattigim senin konusunca bana soyle dedigin kiz soğuttu kendinden vallaha

• İnşallah ya cümlemizin.

• amin amin inşallahh

• e kıskanıyo kıskanır tabi baka kızla konuşursan

0|1
    0|0
    • Kendi zorluyor gözümün önünde diğer erkeklerle kahkaha falan atıyor su ergenlerle anlaşılmaz ya

• ergen işte seni kıskandrımaya çalışıyo

• İlgini çekmeye çalışıyordur da batırmış biraz

0|1
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...