Yine hep ilgi görüyorum?

Girdiğim her ortamda en az 2-3 kişi benden hoşlanıyor bunu nerden biliyorum derseniz bazılarını hareketlerden bazılarını ise bir başkasının ağzından duyuyorum aslında kendi halinde mütevazı bir insanım öyle ahım varım bir güzelligimde yok ve hiç birine pas vermediğim için bir süre sonra benden nefret ediyorlar bunu davranışlarından edebiliyorum sıkıldım bu durumdan benden okadar çok güzel kızlar olmasına rağmen nedir bu ilgi açık olmama rağmen namazında niyazımda bir insanım ilgide görmek istemiyorum hoş değil bence kimseye de söyledim hiç bn ışte namazını hiç kaçırmam flan anlamasın nedir bu ilgi 😕😕😕😕😕

0|0
413

En İyi Erkek Görüşü

• ya sen burdaki insanları niye böyle boş boş şeyler yazarak meşkul ediyon ne kadar itici ve gereksiz oldugunun farkındamısın

4|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Allahm bu ilgi istemeyenlere sen neden ilgi veriyosun bize ver biz istiyoruz ilgi 😀😀

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

312
  • sen belki de o kişiler için diğer kızlardan farklısındır ve o kişilerin hoşuna bu gidiyodur

1|0
    0|0
  • Allah baska dert vermesin. kimse benle konusmuyor diyen bir kiz var bide bir yukardaki konuda onla dertlesin kardes kardes :D

0|0
    0|0
  • Türkiye de yaşıyorsun nefes alman yeterli ilgi görmen için :D

1|0
    0|0
  • Asılmadan xperi alıp çıkıyorum hemen sfsgs

haşırt.

0|0
    0|0
  • Ne güzel ilgi gösteriyorlar işte, demek ki bir huyun hoşlarına gidiyor. Mütevaziliğin falan?

0|0
    0|0
  • seni kolay lokma olarak gördükleri için herkes yazılıyor olabilir mi:)

0|0
    0|0
  • en iyi görüş de 1 exper at Allah sevdiğinize kavuştursun :) ghj

0|0
    0|0
  • yaa sen gösteriyosun sonra kaçıyosun sanırım bana öyle geldi

0|0
    0|0
  • Sende vahşi bir cazibe var bacım :)

0|0
    0|0
  • pkumadım troll müsün:ss

0|0
    0|0
  • Ortamlara girme namazına devam et kurtulursun

0|0
    0|0
  • Bende senden hoşlandım ya cook

0|0
    0|0
  • İlgi iyi teyze

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Benzer Benceler

Yükleniyor...