İkinci Şans... ?

arkadaşlar sınıfımdaki kıza onu sevdiğimi söyledim ve beni arkadaş olarak gördüğünü söyledi biz konuştuktan sonra sınıfta üzgün bir şekilde oturuyomuş ve arkadaşım gidip sormuş ne oldu diye oda Onur beni sevdiğini söyledi ve bende arkadaş olarak görüyorum diyince gözleri doldu ağlicaktı nerdeyse ona üzüldüm falan demiş sizce bu saatten sonra şansım var mı tekrar denemem gerekirmi bu gün okulda hiç konuşmadık sadece son ders saçma bir olay oldu ama alakasız konuyla oda biraz benle karşılaşmamaya benim oturduğum tarafa bakmamaya çalışıyo ilk zamanlar normal tabi ama tekrar aramızı düzeltme veya tekrar deneme şansım var mı

0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

• Yanlış sulardasın dostum henüz toy'sun kısaca açıklayayım
    Kız şu an arkadaşlığınızın bozulduğuna çok üzülüyor belki aklında başkası var belki senden hiç hoşlanmıyor belkide henüz ilişkiye hazır değil. Ben ne dersem diyeyim kafana girmeyecek biliyorumda o kız sana bir kere arkadaş olarak görüyorum dediyse gerçekten böyle olduğu için söylemiştir sen bundan sonra umut içinde olucaksın ama o seni tanmamazlıktan görmemezlikten gelicek bir süre sonra düzelir bu 1 hafta 2 hafta 1 ay 3-5 ay olabilir belli olmaz ama o zamanda senden hoşlandığı için olduğunu düşünme tek tavsiyem gelip kendi bende seni seviyorum demedikçe sakın üstüne gitme bu sadece seni ondan soğutur. iyi şanslar

0|0
    0|0
    • ben hem azda olsa onunla aramı düzeltmek istiyorum hemde hala ona karşı bişeyler hissettiğimi bilmesini yani nasıl desem bu durumun beni etkilediğini bilsin istiyorum çünkü karşısında ağlayıp duygulanıp 1 2 gün sonra hiçbirşey olmamış gibi davranan umursamaz ya da gerçekten sevmemiş gibi olmak istemiyorum

En İyi Kız Görüşü

• bekle. o döner sana sadece biraz zaman ve sabır kuzum :)

0|0
    0|0
    • öyle yapıcağını size düşündüren ne peki yani ne biliyim ben senaryoya karanlık bakıyorum şu an

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

11
  • Knk aynısı bana da oldu 2 yıl önce ve hiç bir zamanda değişmedi sana tavsiyem o kızla arkadaşlık kurma hatta bir an önce kendi i soğutmaya bak, olaylara objektif bakamayacaksın bu da seni umutlandıracak ve hep üzülüceksin tabi bağlarını kesmezsen ha şöyle bir şey var kaçan kovalanır bunu da unutma yukarıdaki arkadaşın tavsiyelerini de dinle

0|0
    0|0
  • Tekrar arkadas gibi davranırsan düzelir bence

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...