Kızlardan yardım pls?

Fen lisesinde okuyan bir erkeğim ve ilk görüşte aşık olduğum bir kız var. Kıza baktığımda beynim duruyo. Ne zaman yaklaşmaya çalışsam yüreğim çıkacakmış gibi oluyo. Yaklaşık 2 bucuk yildir ayni sınıftayız ama merhabamız bile yok dahası kızın benim onu sevdiğimden haberi bile yok. Sürekli bir gün çıkıp onu sevdiğimi haykırasım geliyo. Arkadaşlarıma rezil olup olmamamı artık önmsemiyorum. Tek korktuğum var o da bu aşkın tek taraflı olması. Fen lisesinde okuyorum ve kız tabiri caizse tam bir inek ama hal hareket davranış dış görünüş açısından beni deli ediyo. Gözü derslerinden başka bişey görmüyo. Yardım edebilirmisiniz?

1|0
34

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

23
  • Aşık olduğunu hemen söylesen de tek taraflıysa kız sana olumlu cevap vermez, ondan önce onunla konuşup sohbet açmaya çalış, arkadaş olmaya çalış, kendini tanıt ona

0|1
    0|0
  • bence ona açıkça duygularını anlat sonuçta lisedesiniz ve kişiliğiniz olşmuştur ciddi olarak onunla bu konuyu konuşabilirsin çalışkan olması sevgilisi olmayacağı anlamına gelmez ayrıca

0|0
    0|0
  • Aşk falan değil o merak etme geçer

0|1
    0|0
    • Görünen o ki henüz karşına sana baktığında aklını başından alan bir kız çıkmamış. İnşalllah bir gün sende bu aşk acısıyla kavrulursunda ne demek istediğimi anlarsın.

• Kardeşim ben çirkin olduğum için kimseyi sevmemeye özen gösteriyorum. Karşılık alamayacağım şeye adım atmam. Sana da aynısını tavsiye ederim.

• allah yardımcın olsun diyorum ve susuyorum :D

0|1
    0|0
  • 57 nerenin plakası :)

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...