Arkadaşlar cok mu anlam yukledım nolur oluyun belki olabılır mı onda da birşeyler:D?

Aynı sınıftan bir arkadasım var aramız iyidir kardeş, kanka gibi değiliz herkesi sever arkadastır ama son zamanlarda benımle cok ugrasmaya basladı anlatamam bakısları konusmaları bıle degıstı çok imalı konusuyor.. gecen sene ellerimle begendıgı kızı tanıstırdım:D gecen gun onunla ılgılı konusuyorduk bana senın sevgılı durumları ne durumda dedi saçımı yapıyım makyaj yapıyım hemen cok guzel oldun falan dıyor

2|0
04

En İyi Erkek Görüşü

• Bunlar da kendini bişey sanıp ben seviyorsam o da seviyordur tribine giriyor işte. Şunu unutma bacı gardaş seni seven ve senin sevdiğin asla aynı kişi olmaz.

1|0
    0|0
    • Off maalesef o konuda haklısın be :(

• Yani yüzde sıfır mıdır ilgili olması? Yani oyle hıssettıgım ıcın yazdım sende lap diye söyledin ajskdkx

• Ben genelde olumsuz yorum yaparım. Kendim olumlu diyebileceğim herhangi birşey yaşamadığım için tok açın halinden anlamaz misali " herşey daha da bok olacak" diyorum genelde. Ama genelde tahminlerimde haklıyımdır. O seni arkadaşı gibi görüyor. bir kere aranızda çöpçatanlık mevzusu geçmiş. Birlikte olma ihtimaliniz denize düşüp ıslanmama ihtimalin kadar.

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

03
  • Sana asılıyor demekki ayarladigin kizda aradigini bulamadi senin o iyiligin gözünde büyüdü kafayi sana taktı.

1|0
    0|0
    • Hee yani oladabılıdr olmayadabılır ama benden hoslanıyor olabılır dıyorsunuz

• Yani konusuyor ben o meseleyi acmıyorum o da acmıyor acıcınca da detaylı anlatmıyor kızı hıc begenmedıgını artık mal oldugunu soyluyor ajskcl

• Senin konustugun var mı peki kiz ver bir sans çocuğa madem kankasiniz bundan iyisini mi bulacan

• Erkekmi bu 《D

1|0
    0|0
  • Sende gozu vardir belki :-)

1|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...