Ogretminime karsi hoslanti var?

arkadaşlar bir anadolu lisesinde okuyorum ve okulumuza yeni gelen bir ogretmene asik oldum yani hoslanti var daha geleli 3 hafta falan oldu sürekli bana bakiyor gozunu benden hic ayirmiyor bakmamaya çalışıyorum ama onun bana baktığını hissedince rahatsiz oluyorum arkadaşımla otururken onumuzden gecti ve bana bakip gulerek goz atti onun bu hareketleri ondan hoslanmama sebeb oldu aramizda sanirim 10 yas falan var sizce ne yapmalıyım? Neden surekli bakiyor ve goz atti bana yardimci olun lütfen

0|0
39

En İyi Erkek Görüşü

• Ne düşünüyorsun acaba. Öğretmeninle evlenip test mi çözeceksiniz evde? . Belki nur topu gibi netleriniz olur össde falan?

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gecer gider o. Bende edebiyat öğretmenime aşik oldugumu zannetmistim

1|0
    0|0
    • Ta beni kiskaniyor sanki biz teneffüs te difer siniftan bir erkek arkadasimla geciyorduk oda bana bakio bakip durdu ya bilmiyorum pskolojim bozuldu

• Bu durumlar genelde insanin pskolojisini bozar. Bence akişina birak uzme kendini

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

28
  • git yaşıtlarınla takıl, yardımcı olucak bişey yok. İnsanın asabını bozma, en son antepteki haberi duymadın ellam

1|0
    0|0
  • Ruh hastası tiksindim senden. Eğer öğretmenin de hakikaten yan gözle bakıyorsa sana o da ruh hastası

0|0
    0|0
  • Sonra Neden Okullarda Boyle Şeyler Oluyor Diyorlar Aha işte.

0|0
    0|0
  • sorun yok, son günlerde sayfada moda oldu öğretmen öğrenci mikişmeleri sende bu kervana katıl...

0|0
    0|0
  • Wowowow haram !!!

0|0
    0|0
  • Bnce uzak durun. adamin basi yanar

0|0
    0|0
  • Sonra okulda tecavüz, hakikaten harikasınız.

0|0
    0|0
  • Hayırlısı olsun

0|0
    0|0
  • Şu tecavüz olaylarında tek suçu erkekte buluyorlar sonra da..

0|0
    0|0
    • canım geri kafali

• Sen bilirsin tatlım çektirdek çitleyip anahaber bültenini izlerken karşılaşmak dileğiyle :)

• sevdiği bir öğrencisisindir

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...