Nasıl açılmam gerek bilmiyorum?

Ben fen lisesine giden biriyim. Sanırım içinde bulunduğum durumu anlayabilmeniz icin karakterimi bilmeniz daha uygun olur. Küçükken karete kursuna gitmiştim yani derslere oldugu kadar sporlada ilgiliyim. Orta okuldayken babam okuduğum okulun müdürüydü vesanırım ilgi görmeye alıştım ve bu da beni utangaç bir insan yaptı daha doğrusu babama yaraşır bir evlat olabilmek için her zaman beyefendiliğimi korumaya çalıştım. Liseye geldiğimde ise ne babam okul müdürüydü neden okuldatanıdığım bir arkadaşım vardı bu yüzden zaten utangaç olan ben iyice içime kapandım. Sınıfta ise gerçekten samimi olabildiğim tek arkadaşım var o da sır saklayamıyor. Meselenin sizi ilgilendiren kısmına gelecek olursak;liseye geldiğimde baktığımda beynimi donduran onun bana baktığında ise yüreğimi hoplatan ve ne diyecğimi şaşırtan bir kızla tanıştım. Anlayacağınız Fen Lisesine 3 kuruş aklımla gelmiştim bu kız onuda aldı götürdü. Ancak ben bu kıza bu kadar yanmama rağmen onun gözlerinde böyle bir ateş görmüyorum. Konuşması, oturuşu, kalkışı tam bir saygı abidesi. Öyle ki hiç tanımadığı birine karşı bile güler yüzlü olmayı başarabiliyo. Tabi bende nerde güler yüz. Gülerken bile kendimi odun gibi hissediyorum. Ve bununla birlikte kız sınıfın en zeki öğrencisi. Yani anlayacağınız ben Allahın belası kız allahın lütfu. Şimdi söyleyin bana dostlar anlayacaginiz ben bu kıza havan gibi aşığım ama kızın yerinde olsam ben bile kendime aşık olmazdım ama gönül işte ferman dinlemiyo. Bu denli merhabamız bile olmayan bir kıza nasıl açılınır? 😌

0|0
03

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

03
  • Ilk once yavas yavas alistir kendine. Oyle pat diye soyleme sevdigini :D

0|1
    0|0
    • Nasıl alıştırılır be kardeş? Onunla konuşmaya kalksam bırak yüzüne bakmayı yanına yaklaşsam sanki kalbim fırlayacakmış gibi oluyo.

• Ilk konusmalarini yapmaya basladiginda. Dene korkma

• Ask zor be kardes

0|1
    0|0
  • Çok uzun yazmışsın cevabımı unuttum

0|1
    0|0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Benzer Benceler

Yükleniyor...