Siz ne düşünüyorsunuz?

Evleneceginiz adam daha önce cinsel birliktelik yaşamış genelevde Bunu size söyledi nasıl karşılarsınız.

0|0
1115

En İyi Erkek Görüşü

• Geçmişte kalm8ş ve her ergenin f8rsat bulduğunda yönelebileceği ama hiçte tavsiye etmediğim bir yol yordamdır. Evet önemli olan bunu sizinle paylaşm8ş, içindeki suçluluk ve geçmişte sadece bu birlikteliği olmuş saf ve temiz bir adamım demek istemiştir. Evet şimdi ve sonrasımı yoksa hala geçmişi mi?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Normal olabilir tabi ama sevgilisiyle yaşasa insan en azından sevmiş diyebilir. Genelev biraz soru işareti oluyo neden gitmiş? Aklı uçkurunda mıymış merak mı etmiş arkadaşlarının gazına mı gelmiş? Aklı uçkurunda değilse sorun yok ama öyleyse hoş bir insan tipi olmazdı

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1014
  • geçmiş geçmişde kalmıştır karşında deneyimli biri var bu iyi bişey değil mi?

1|0
    0|0
  • Genelev ne yahu :) hiç gitmedim. Bence evlenmeden her erkeğin en azından bir kaç kez yatak deneyimi olması lazım şunu eşini tatmin edemezse sorunlar çıkabilir ama Genel ev pistir

0|0
    0|0
  • ben hiç gitmedim bir eksiğini de görmedim zaten bir kız kabul ediyorsa sorgusuz sualsiz bir şekilde farklı bir varyasyonu da kız da vardır, hani karşılıksız bişey olmaz derler ya o misal.

0|0
    0|0
  • O Adam Salaktır herhalde. Ne Gerek var Buju soylemenin

1|0
    0|0
  • Bilemiyorum tövbe etmişse kabul ederim ama eğer etmemisse ve bu yanlısı tekrarlanmışsa olmaz ya da tekrarlıyorsa da olmaz. Olmaz. II tövbe gerek.

0|0
    0|0
  • Kaç yaşındasın göktenmi indik biz bu ne ya onunellemesim bunua dokunmasın önce kendini sorgula

0|0
    0|0
  • normal

1|2
    0|0
  • doktora gitsinde hastalık falan varsa önce tedavi olsun :D

0|0
    0|0
  • oha genelevde :D allahım sen bizi öyle erkeklerden eyleme. amin

0|0
    0|0
  • Ne yapacaksin ki adam tecrübe kazanmış senden önce yani bu olay büyütme

0|0
    0|0
  • Yol veririm direk

0|0
    0|0
  • Soğurum.

0|0
    0|0
  • Gay deglm

0|0
    0|0
  • erkek adam tuttuğunu koparır nokta.

0|0
    0|0
  • Dürüstmüş

0|0
    0|0
  • Kız olsaydım pek hoş şeyler düşünmezdim

0|0
    0|0
  • Keyfinee

0|0
    0|0
  • Evlenmem

0|0
    0|0
  • Olabilir.

0|0
    0|0
  • bir defa oraya giden, birdaha gider.. o yüzden NO ;)

0|0
    0|0
  • Iyy iğrenç

0|0
    0|0
  • kabul etme ayrıl. sen sevgiline bırak genelevden birileriyle birlikte olmayı eski sevgilimi seviyordum önceden ilişkiye girdik desen de, a ne güzel tecrübe kazanmış geçmiş önemli değil geçmiş geçmiş de kalmış mı diyecek zannediyorsun? bu durum sende olsa o ayrılırdı. ben olsam bunu hazmedemezdim. zina yapan erkeklere yakışan eş yine zina yapmış biridir. bu yüzden ayrıl

0|0
    0|0
  • söylemesi yanlış birşey yani

1|0
    0|0
  • Olur öyle şeyler 20 küsür yıl durmak kolay değil 5 dk lık bişey o zarar gelmez

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...