Gözlerini kacirmayan kız?

Kızla goz goze geldik gozlerini hic kacirmadan resmen bana odaklandi ne yapmaya calisiyor? Ayni okuldayiz 12 . snfz.
Güncellemeler:
Günceeel.
Arkdaslar cevap vern lutfen
Gunceeeeeel

0|0
21

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

21
  • Senden hoşlandığını belli etmeye çalışıyor

0|0
    0|0
    • Hoslaniyor bnden demk ki de ben smdi ne yapm bakm mi ona?

• Hocam sen tecrubeli birine benziyorsn.
      Ben de yeni yeni etkilenmeye basladm ondan yani onun bana baktigini fark ettikten sonra bakmaya basldm da o boyle bakinca kitleniyor hic kacirmiyor gozlerini goz goze gelioz iste ben bakiom 4 5 saniyr o kacrmiyo sonra ben kaciriyorm simdi ben ona hic bakmym mi napm s ce?

• Göz göze gelince gulumse bakalım napicak o da gulimserse demek ki anlaki var bir şey konusursan red etmez ama gerisi sana kalsın istediğin gibi davran ben gitmem dersen kız çekingen biri değilse dayanamicaktir ve sana gelecektir çünkü kızlar dayanamaz sabırsız varliklardir kimisi de korkar sen ışte o korkuyu alman lazım hep yakın dur ki korkusu gitsin

• Sana aşık değil.

0|0
    0|0
    • Niye bakoyor peki

• Bilmiyorum ama velkide aşıktır ama ben hem kendimden bende arkadaşlarından gözlemlediğim kadarıyla kızlar sevdiği hoşlandığı erkeklerin gözlerinin içine utandığı için ya da beni çirkin bulur korkusuyla fazla bakamazlar bir keresinde hoşlandığı erkek yanıma kadar benimle konuşmak. İçin gelmişti o kadar utanmistim ki yüzümun kipkirmizi olduğunu hissetmiştir bu yüzden onunla yere bakarak konusuyirdum sonra bana bk deyince bende ona baktım bana yüzün kızarmış niye kızarmış ki demistiiii ağgggggg

• Seninle ilgileniyi bence

0|0
    0|0
    • Oyle mi diyorsn? Yani boyle daldi sanki bn gozlerimi kacrdm

Yükleniyor...