Arkadaşlar ne yapacağım?

hoşlandığım biri var ve bu kişinin beni sevdiğinden şüpheliyim. Ama bu kişiyle karşı karşı gelmeye utanıyorum. Ve bu kişi sürekli bana bakıyor filan hareketler çarpmalar bir 3 aydır açılmıyor ve ben soğuk davranıyorum utangaçlığımdan dolayı bugün yanıma geldi soru sordu dersle ilgili olumsuz cevap verdim ve yüzüne bile bakmadım ama bu daha mı çeker uzaklaştırır mı?

0|1
07

En İyi Erkek Görüşü

• Yanından geçerken insan gibi yüzüne bak, yabani hayvan görmüş gibi kaçmadan hafif gülümse , dişlerin görünmesin sonra merhaba de ve geç git. Bunu iki gün üst üste yap sonra zaten o gelip bir şeyleri bahane edip seninle konuşur tanışır.

0|0
    0|0
    • Sevdim, gülümseme işini yapmasamda hani muhabbet kurarım ama. Dişlerimi göstermeme sebebi ne?

• Daha yerinde olur samimiyet arttıktan sonra istersen at gibi kişneyerek gül önemli degil.

• Ahahah tamam güzel tavsiye bu arada

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

06
  • daha çok uzaklaşacaktır.
    Onunla iletişim kurmaya çalış telefon, internet ya da yüz yüze hiç farketmez.
    O da zaten senden hoşlandığını belli etmiş, sadece utandığı için bir türlü sana açılamıyor.
    Git ve sen konuyu aç duygularından bahset o da cesaret bulup konuşacaktır.

0|0
    0|0
  • kendi adıma konuşuyorum bu kadar soğuk davranırsan acayip soğutursun

0|0
    0|0
  • Sen soğuk davranırsan sürekli adamın geleceği varsa da gelmez artık.

0|0
    0|0
  • Uzaklastirir. Da sen niye cocgn yuzune bakmiyom

0|0
    0|0
  • uzaklaştırır.

0|0
    0|0
    • Adım atmayan bir erkekden bahsedioruz utanıyor fakat hoşlandığını biliyorum

• Okadar soğuğum ki çocuğun yerınde olsam kendı yüzüme bakmam

• git bence konuş derim.

• sen mahsum olduğun için

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...