Internetten tanıştık arkadaşız ama hoşlanıp kendimi kaptirmamam gerek ne yapmalıyım?

Arkadaşlar 1 ay önce arkadaşlık sitesinden biriyle tanıştım buluştuk güzel vakit geçiriyoruz ve çok tatlı birisi, ama sevgili olunamayacak birisi. Zamanında canı çok yanmis kimseyi istemiyor kendimi kaptirmamam lazım ne yapmalıyım

0|0
212

En İyi Erkek Görüşü

• Neden kaptırasın ki, dostane bir arkadaşlığınızın sınırları ne ise ona göre belirlemelisin kendine. Sınırları çizebilecek tecrübe ve bilgi sahibisin.

1|0
    0|0
    • Dost kalıp sonsuza kadar birlikte olmak en iyisi bence de

• Kesinlikle, belki onun yaralarını kapatabilir ve sonrasında istediğin seviyede bir ilişki sahibi de olabilirsin.

En İyi Kız Görüşü

• Duygularından emin değilsen uzulcegini duşunuyosan goruşme

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

111
  • Yapmayın bunu kendibize... Bırakında arkadaşlığınız ilerlesin. Bakarsınız bütün korkularınızı yener sonsuzluğu, aşkı bulursunuz. Geçmiş geçmiştir ve her gelenle aynı şeyleri yaşayacakmış gibi korkmanız hiç doğru değil. Beğeniyorsan ve her şey iti gidiyor ve keyif alıyorsan akışına bırak. Bakma istemiyorum dediğine korkuyor haliyle. Ama kim bilir belkide seninle tekrar sevmeyi, aşkı, sevgiyi keşfedecek...

0|0
    0|0
  • Niye kaptirmamam gerek diyorsun ki kaptir bakarsin hayirlisi olur

1|0
    0|0
  • Çocuk ağırdan alıyor sen niyetlisin, çocuk dünden razı olsaydı sen ağırdan alırdın

0|0
    0|0
  • kendini kaptır, aşkını yaşa. nasıl olsa ayrılacaksınız. anı yaşa

0|0
    0|0
  • Alın bu deliyide içeri

1|0
    0|0
  • Dikkat Et

1|0
    0|0
  • Fazla samimi olma :)

1|0
    0|0
  • Kaptirma kendini ozmn

0|0
    0|0
    • Arkadaş özetlemiş kskkdksks

• :)) yani diyck bisi yok ki :) kaptirmamam lazim demissin bnde kaptirma dedim :)

• Aşk bu ferman dinlemez

0|0
    0|0
  • Kaptır kaptır, tecrübe olur

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Benzer Benceler

Yükleniyor...