Bir ilişkide maddiyat mı önemli olmalı yoksa insalık mı?

Benden hoşlanan birisi var. Ve uzun zamandır gördüğüm en iyi erkeklerden biri. Ama maddi durumu benim ailemden daha alt seviyede. Mesela ben marka giyinirim o normal giyinir. Benim için sorun değil ama ailem ve arkadaslarım sevgili oldugumuzda bir şeyler der mi diye korkuyorum. Çünkü bir ilişkiye baslarsam sonu evlilikle bitmeli.. Ondan da hoşlanıyorum çok kararsızım. Sizce bu durum promlem olur mu onunla devam mı etmeliyim yoksa yol yakınken donmeli miyim?
  • A) Yol yakınken dön, problem olur.
    A seç
  • B) Sans ver ask varsa her sey çözülür
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|1
1322

En İyi Erkek Görüşü

• Maddiyat önemli ama nasıl önemli evşnimgeçşndermek için bir erkek çaba sarf ediyorsa dünyanın en zengin adamıdır en huzurlu ailesidir. Seninde gözün çok yükseklerde olmasın hem başkası ne der diye düşünürsen hiç mutlu olamazsın.

1|0
    0|0
    • mutlaka çalışıcaktır. İkimizde öğretmen olucaz

En İyi Kız Görüşü

• Cebi zengin olandan hayır gelmiyo insanın gönlü zengin olacak

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1221
  • canım cigerim maddiyat her zaman önemli günümüz de sevgi maddiyat üzerine kurulu sen hani ilk basta kendine göre fedarlık edip sevgin agır basıp ailenin imkanları ile marka elbiseler alıp arkadaş arasında geyik yapıyorsun ya yarın bunları çocugun basına kalkarsın uzun vadeli ve saglıklı bir ilişkiniz yürümesi için senin hep fedakarlıkta bulunup eniştenin basına kalkmaman gerekli yıl 2016 yok böyle birisi yol yakınken eniştemi daha fazla üzmeden salla dengine bak

1|0
    0|0
  • Ya bildiğin sacmalamissin. Yok durumu alt seviyede yok marka giyinmiyor. Sen marka giyiniyorsun neolur söyle bana Allaha aşkına? Hanginiz lc sen bir ayakkabı aldı veya bir pantolon aldı aradan 20 gun geçti giydin. Bence dibine kadar koş. Ailen sosyete mi kızım müslüman bir aile öyle birşey demez merak etme. Arkadaşların ne der diye düşünüyorsan defolup git o herifin seninle işi olmasın. Yazık günah o herife yoksa

2|0
    0|0
  • Bence bunu insanlara değil vicdanına sor, gerçekten bunu çevrenmi yoksa senmi yadırgıyorsun? Marka giymeyip kaliteli giyebilir insan, eğerki ileride onu dönüştürmeye çalışacaksan, ondan utanacaksan uzak dur. Seviyorsan kıyafetleri değil içindekini düşün derim.

0|0
    0|0
    • Hayır utanmam sonucta ikimizde çalışıcaz ilerde o da bende.. Ama sevgililik durumunda neler olur bilmiyorum.

• Gözündeki miroskopla ayı göremezsin. Yaşamadan bilemezsin.

• Aile geçindirebilecek kadar kazancı olsun yeterli. Bunun dışında insanlık tabiki çok önemli. Problem olmaz devam et.

1|0
    0|0
    • evet ikimizde okuyoruz ve nasipse çalışrız zaten

• Anket sonucuna bakarak yola çıkma. Fakir bir kere oturur çay içer kaçar masada sineklik yapar ver bir sigara der çakmağı çalar. Ver bir 50 lira haftaya vericem der tövbeler olsun gelmez. Ver arabanın anahtarını der düğünde kalır benzini biter kaçar gider fakirdir işte sefil. Doğuştan fakirse öbür dünyada da zenginlerin suyunu ısıtacaklar katı yakıt olarak. Sakıp Sabancı banyoya gireceğinde 15 tane fakir atacaklar. Fakire eşşek bile hak değil.

0|0
    0|0
  • Oda alışır bu duruma merak etme hediye al markagiydir çocuğu evlenincede yvş yavaş alışır sana uymaya sorun yapcak bişi yok ben kendimden altları daha çok seviyorum zengin fakir ayrım yapmam

0|0
    0|0
  • Hicbir zaman maddiyata önem veren biri olmadım. Eger sorunlar varsa birlikte çözmelisiniz. Bu aşkla değil de birbirinize güvenmekle çözülür. Takma böyle şeyleri.

0|0
    0|0
    • Bende vermem aslında ama bilemiyorum, hayat zor ailem tabiki benim maddi durumu iyi birisiyle evlenmemi isteyecektir. Aileler denk olmalı yoksa porblem olur diyen çok kişi duydum :(

• Zaten senin aklina "baskalari ne dusunur" Diye birsey geldiyse o is hic olmayacak demektir.. Insanlari kucumsemeyi lutfen birakin artik.

0|0
    0|0
    • ya küçümsemiyorum bu dusunce aklımdan geçtiği için bile üzülüyorum hatta :(

• daha simdiden bu soruyu soruyorsa ailene cevrene güvenin yok bence yol baslamadan geri don kendi yoluna bak yazık etme çocuğa

0|0
    0|0
  • Böyle düşündüğünü bilse seninle evlenmek ister mi acaba? Parayla yatıp parayla kalkıyosunuz. Para dediğin nedir?

0|0
    0|0
  • Bunu sorduguna gore maddiyata onem veriyosun. Sorunun cevabı su ; erkekler insanliga onem verir kizlar maddiyata. Para yoksa ask yok gercek bu

0|0
    0|0
  • Cocuk ezilir ama kendini kötü hisseder. Ayrıl gitsin

0|0
    0|0
  • Önemli olan üst baş değildir sevgi, saygı, sadakattir.
    Temiz olsun üzeri, kafi...

0|0
    0|0
  • ilerde çalışıp çabalayıp bir yerlere gelebilirsiniz.. o zaman istediğin gibi giydirirsin çocuğu.

0|0
    0|0
  • Parayı bulunca sapıtan ya da kaybedince mala dönen insanlar var. Her şartta insan kalabilmek önemli

0|0
    0|0
  • Bence problem olur ailen karşı çıkar ve sen bunu istemezsin. Keşke aşk kazansa ama malesef 😢😢

0|0
    0|0
  • Okumadim yazilani, ask varsa her sey cozuluru gordum aninda sectim

0|0
    0|0
  • Para yoksa huzur yok. Parayı kendi kazananlar bilir bunu.

0|0
    0|0
    • O zaman par bitince boşar hatun seni... En iyisi en baştan paran yokmuş gibi davranmak... Bakalım tepkisi nolcak...

• insanlık yoksa maddiyet tükenirsee katliam olur evde. ana haberde alt yazı geçer sonra ölümünnn

0|0
    0|0
  • Samimi olucam para tabi yoksa kızkarın isteklerini karşılayamıyoruz

0|0
    0|0
  • Egerki huyu Güzelse sans ver

1|0
    0|0
  • bence hersey para degıl..

0|0
    0|0
    • Evet değil tabiki.. Çok iyi birisi gerçekten bir daha böyle birini bulamam diye bırakmak istemiyorum bende

• Her şey para değil ki güzel kardeşim.

0|0
    0|0
  • Olmaz tabii ki saçmalama.

0|0
    0|0
  • Şans ver aşk varsa herşey çözülür

0|0
    0|0
  • İnsanlık insanlık insanlık insanlık insanlık

0|0
    0|0