Erkekler ile fazla muhabbeti olan kiz?

Bir kiz var 1 2 yildir takip ediyorum. gercekten cok seviyordum. Gidip konusacaktim ama onu erkekler ile icli disli gorunce tuhaf oluyorum ve uzuluyorum. Ve konusmamaya karar verdim. . Sizce dogru yoldamiyim?

0|0
85

En İyi Kız Görüşü

• rahatsız oluyosan doğru bir karar vermişsin en azından kızın bu durumunu bile bile sonradan konuşmanı istemiyorum vs demenden iidir yani

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

75
  • Güzel kızlar kızlarla anlaşamazlar hatta genelde her kız için erkekler daha iyi dosttur. Şansını dene bende olursa gözünün kesmediği erkeklerle arasını bozarsın ama hepsiyle değil. benimde çoğu arkadaşım erkek sevgilimde var grupça takıldığımızda sorun olmuyo

0|0
    0|0
  • Tâbikide erkeklerlen arkadaşlık kurabilir ama mesafeli bir şekilde olmalı. Sadece kızlar için söylemiyorum erkekler içinde aynısı geçerli ama bu benim görüşüm :)

1|0
    0|0
  • Yanlış yoldasın.
    Ne var yani senin kız arkadaşın yok mu?
    Ayrıca şu an sevgilisi yok normaldir bu kadar da rahat olması.
    Sevgilisi olan her kız bilir nasıl davranması gerektiğini..
    Git söyle sevdiğini.

0|0
    0|0
    • çevremdekiler beni etkiliyor nasıl söylesem ki?

• Erkek arkadaşları çok olabilir, bu çok normal. Hatta muhabbetiniz daha rahat ve samimi olur. Ben de öyle bir kızım. İnsanların neden çekindiğini anlamıyorum.

0|0
    0|0
    • Soyle aciklayim. Ilerde evlendiginde o kisi ile. evden ciktiginda aklin evde kaliyorsa. ozaman durum vahim.

• Gecmisi kotu olanin. Evlenince esinden gizli neler yapacagi veya yapmayacagi bu kaliyor akilda.

• Öyle aklın kalıyosa evlenmezsin, evlendikten sonra güvenmemek saçmalık. Ortak hayat kurmuşsun yani. Ayrıca geçmiş geçmiştir, önemli olan şu an nasıl biri olduğu.

• Bir kız erkeklerle konuşamaz mı? Basen cidden bir erkekle konuşmak çok daha rahat oluyor... her zaman kızlar sıkıyor insanı.

0|0
    0|0
  • Doğru yoldasın. İlişki başladıktan sonra bu hareketleri gördüğünü düşün birde.
    Tam bir yıkım olur senin için.

0|0
    0|0
    • Iliski basladiginda boyle seylerin olmasi icten bile degil.

• Sıkma canını. Belkide hayırlı olanı böyle.

• Tesekkur ederim gorusun icin.

• çok güzel bir kızsa genelde kızlar tarafından kıskanılıyordur ve kızlarla anlaşamıyordur oda erkeklerle takılmayı seviyordur.

0|0
    0|0
    • Bende boyle dusundum ama. Kararimi olumsuz etkiliyor

• Cok kiskancim. Iliski basladiginda tekrarlarsa boyle seyleri

• seni seviyorsa bırakır ortamını da sevmiyorsa öyle hemen arkadaşların dan vazgeçiceğini sanmıyorum kardeşim hele yaşıda küçükse hiç vazgeçmez

• Illa bir sey mi yapmasi lazim sen kizlarla konusmuyormusun tani tanis sonra yargi yap.

0|0
    0|0
    • kizlarla konuşuyorum ve çok iyileri ve kalitelileri var ama denk gelmedi aşık olmadım. birisine aşık oldum oda farklı çıktı farklı çıkması güzelde bazı halleri hoşuma gitmedi. bu durum çevremdekilerde söylüyor. ben en iyisi aşkı bırakim çok zor birşey. sonra kıskanırım.

• İçli dışlıdan kastını anlamak lazım şimdi.

0|0
    0|0
    • ben gördüğümde uzaktan. rahatsız oluyorum. yeterli oldumu.

• Rahatsız oluyorsan, ilişkiniz olsa dahi yürümez.

• vazgeçtim teklif etmekten :(

• Dogru

0|0
    0|0
  • erkek muhabbetini seviyordur :D

0|0
    0|0
    • alemsin dostum :) iyi güldüm...

• isim olmaz :Dyollular

0|0
    0|0
    • Ilerde bun tiplere yasak koysan heralde uymazlar. Gizliden konusurlar