Kadınlar car car konuştukları kocaları tarafından öldürülüyorlar?

Muhafazakar yasam kocu Sibel Üresinin sözüydu bu.
Katılıyor musunuz?

Kadınlar car car konuştukları kocaları tarafından öldürülüyorlar?
"ÇİLEDEN ÇIKARIYOR ADAM NE YAPSIN?" Üresin, bu yanıtının ardından gelen “Bir erkek neden eşini öldürecek kadar canileşir” sorusuna "Kesinlikle kadın çileden çıkarıyor yani ne yapsın adam" karşılığını veriyor.
Roportajdan kesit bir de bu.
İsteyen acıp arastırabilir

Güncellemeler:
Gene aynı kadının demecinden
bir erkeğin sağlıklı cinsel hayatı yoksa 5 yaşındaki çocuğa tecavüz de eder öldürür de
Su aralar akp aile danısmanı olarak calısıyor. Gene sasırmadım

0|0
66

En İyi Kız Görüşü

• Eger gercekten böyle bisey dediyse umsarim tüm disleri dökülene kadar dayak yer. taa ki konusamicak hale gelene kadar

2|0
    0|0
    • her Allahın günü buna benzer seyler soyluyor bu ne ki guncellememi de okumanızı dilerim

En İyi Erkek Görüşü

• Ayni arkadas kocasina arkadasini tavsiye etmisti.. akli fikri ya belden asagida ya da kadinlari asagilamakta

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

55
  • dini bu hale getirdiler ya bir şeycikler diyemiyorum. Bu kadar yobaz ve bağnaz bir insan olamaz. Kasti bir biçimde bu kadını ortaya çıkarıyorlar. Amaç dini ve kapalı kadınları yobazmışcasına gösteremektir. Sakın itimat etmeyiniz bu şarlatanların laflarına.

1|0
    0|0
  • Yani şu sapığı ciddiye alıp söylediği sacmaliklari dillendirmeseniz? Amacı hu zaten midesizin.

1|0
    0|0
  • Kadınların %50 si böyle düşünüyor malesef. hepsi mankafa böyle düşünenlerin. Ak partili birinden de sağlıklı yorumlar duymak hayalin ötesinde zaten

2|0
    0|0
  • Katılmıyorum tabiki!! Bu ve bunun gibi düşünen hemcinslerim defolup gitsin bu ülkeden mümkünse iran falan tam bunlara göre.. bu tiplerden herşey beklenebilir aynı ülkede yaşamaktan utanıyorum

1|0
    0|0
  • bu kadın densizin teki sanırım hemcinslerinden de nefret ediyor.

2|0
    0|0
  • Şimdi bu karıda dayağı hak ediyor akşam akşam insanın sinirini hoplatıyor. Ne kadar ucuz bir kadın yazık.

0|0
    0|0
  • Mantiga bak peki o ladini car car ettiren kim kaynagi kim?

0|0
    0|0
  • Ne olrsa olan hic bir sebep bir insani oldurck kdr gecrli dgldr

0|0
    0|0
  • Allah hidayet versin.

1|0
    0|0
  • az ve oz konusun ya kızlar sjdjsd yetherrr

0|0
    0|0
Yükleniyor...