Koç kızını nasıl etkileyebilirim?

Koç kızı tatlı ısrardan hoşlanır mı? Nasıl tavlarım ben bu kızı , bir yardımcı olun arkadaşlar :)

0|0
44

En İyi Kız Görüşü

• Tatli isrardan degilama tatli sozlerle onu ikna edebilirsin bence onun hep yaninda oldugunu hissettir koclar bunlarda hoslanir bende koc burcuyum onu kiskan koru kolla bunlari uaparsan kalbini kazanirsin

0|0
    0|0
    • yan yana gelemiyoruz şimdilik ama :( güzel sözler şiirler falan yollasam nasıl olur sence. engelledi beni sosyal medyadan ama ben başka yerden ulaştım yine :D

• Seni engellediyse biraz birak senin ondan vazgeçtiğini dusunsun havali cocuk olmaya bak onun gozunde

En İyi Erkek Görüşü

• Bence koçla hiç uğraşma kardeşim inan en büyük hatan olur

0|0
    0|0
    • neden kardeşim, yükselen de önemli değil mi

• Yemin edebilirim

• vay be, değişik bir burçmuş

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

33
  • ısrardanda hoşlanmaz ilgisizliktende :D yani işin çok zor küçük jestler yap hoşlanacağı ilgini belli et ama ısrarcı olmadan

0|0
    0|0
    • ısrarcı olmadan nasıl olcak anlamadım. birebir tanımıyorum. sosyal medyadan yazıyorum şu anlık

• Bildiğim kadarıyla özgürlüğüne düşkün bir burç çok sıkmamalı

0|0
    0|0
    • doğru zaten çok ısrar etmiyorum, sadece ilgimi görsün diye uzun bir süre beklemeli yazıyorum

• Küçükbaş yemini severler.

1|0
    0|0
    • karışık mı atayım arpa yulaf nasıl olsun baytarbaşı

• demi ya , ye iç yat , boşver çiftleşmeyi

• Israrı hiç kimse sevmez bence

0|0
    0|0
    • tatlı ısrar ama bu zamana yayılmış 3-4 aya yani

• marifet değil tabiki ama kimse kimseye bu devirde ilk yanaşmasında yüz vermiyor. kız beni sevemezki tanımıyor bile beni daha. tanışmaya çalışıyoruz sadece

• bir koç alabilirsin

0|0
    0|0
  • Kos kizi sipsevdi olur

0|0
    0|0
    • nasıl yani , zor olanı sevmez mi, 3-4 aydır uzun aralıklarla ilgimi belli ediyordum. konuşmak istediğimi belirtiyorum

Benzer Benceler

Yükleniyor...