Hoslanan erkek boyle bisi yaparmi? amac ne?

Beni baska bir numaradan denedi ve ordan bana benle cikarmisin dedi sana asigim falan dedi senle cikmak icin ugrasicam dedi ve bunlari benden hoslanan cocuga soyledim konusmalari attim bana atar yapti ben olsam bole bana yazmaman lazim falan dedi sonra dediki bana ask defteri kapandi falan dedi? Arkadas kalalinm falan dedi? Neyin kafasi? bide diyoki seni diger kizlardan fadkli zannetmistim? Konusma tarzi o kisiyle ayniydi bide..

0|1
36

En İyi Erkek Görüşü

• Seni denemiş bakmışki her önüne gelenle konuşuyosun hatta tanımadığın insanlarla bile konuşuyosun. Bu kızdan bana hayır gelmez diye hadi güle güle demiş sana. Bunda anlamıycak ne var bu kadarını düşünemiyormusun

0|0
    0|0
    • Cocuk benle olan resmini sildi tekrar koydu ve o konusmadan sonra sabah yazcam dedi?

En İyi Kız Görüşü

• Çoluk çocuk işi. iyi oldu aslında bununla mı uğraşacaktın..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

25
  • ben burda olumsuz bir tablo görmedim 1- senden hoşlanmışssa tabiki başkası sana yazıldıgında kızacak trip atcak kavga cıkarcak... tepki vercek yani 2- kendisi denemişse seni yakın tanımadıgı için tanımaya calışıyo geleck planlıyoki deniyo arkadaşım şunu anlamam neden beni deniyon takiki erkek bayanı bayanda erkegi deneyecek yeni tanışdıkları için n ormal yani çok eski tanışmışlar birbirini denerse ayıp etmiş olur sadec

0|0
    0|0
  • kafası cok güzelmiş arkadaşın, uzak dur bence psikopat cıkabilir derim ;D

0|0
    0|0
  • sal hic ugrasma öylelerıyle bacım

0|0
    0|0
  • Seni denemiş belki

0|0
    0|0
  • Ne ergence bir muhabbet bu böyle