Cocuk ne yapmaya calisiyor?

Benden hoslanan cocuk baska bir numaradan benle cikarmiain falan dedi bende sanki o zannettim belkide odur? konusma stili cok benziyodu sonra onu o gercek cocuga anlattim bana erkek oyle yassa konusmaman lazim dedi ben seni farkli zannettim falan dedi sevgili olamayiz falan dedi hatta o kisi bana bulusalim demisti evimi de biliyordu? Neyin kafasi?

0|0
28

En İyi Kız Görüşü

• Bir çok sebebi olabilir belki de seni seven birisi başkası yani. Olabilecekleri bir düşün.

İkincisi sevgilinin bu kadar basit bir nedenden dolayı direk vazgeçmesi tuhaf.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• boş ergen işleri abi :D kafası bu gizliden arayıp hoşlandığın var mı diye soran kızların erkek versiyonu :D :D

0|0
    0|0
    • Cocuk bana sevgili olamam falan ssni zannettim im dedi

• Ya bak acikca sunu soylim 3 haftadir konustugum bir cocuk var ve birbirimizden hoslaniyoruz cocuk bana ilerde sevgili olururuy falan demisti zamanla ama fakat nedense su aralar tuhaf davranmaya yazmaya basladi ve 2 gundur bir numara bana yaziyo ama numara kim belli degil evimi falan da biliyo guya diyoki benimle cikarmisin sana asigim falan bide konusmalar o cocukla ayni yazosma sekli falan aksama o cocuga anlattim birde sacmalamaya basladi dediki sen bildigim kizlardan degilsin falan sevgili olamayiz seni uzmek istemiyorum dedi dediki farklisin zannettim cidden dedi sonra benle olan resmi sildi koydu tekrar dediki sinirden aglicam dedi sabah yyazicam dedi simdi bu ne?

• ergenlik işte :D yalnız olayı anladım şu cümleyi anlamadım Cocuk bana sevgili olamam falan ssni zannettim im dedi neyse gerek yok üstünde durmana değecek bir konu değil :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

17
  • Ah bide anlatım bozukluğu olmasa anlıycam ama pek birşey anlaşılmıyor

0|0
    0|0
    • Ya bak acikca sunu soylim 3 haftadir konustugum bir cocuk var ve birbirimizden hoslaniyoruz cocuk bana ilerde sevgili olururuy falan demisti zamanla ama fakat nedense su aralar tuhaf davranmaya yazmaya basladi ve 2 gundur bir numara bana yaziyo ama numara kim belli degil evimi falan da biliyo guya diyoki benimle cikarmisin sana asigim falan bide konusmalar o cocukla ayni yazosma sekli falan aksama o cocuga anlattim birde sacmalamaya basladi dediki sen bildigim kizlardan degilsin falan sevgili olamayiz seni uzmek istemiyorum dedi dediki farklisin zannettim cidden dedi sonra benle olan resmi sildi koydu tekrar dediki sinirden aglicam dedi sabah yyazicam dedi simdi bu ne?

• Çocuk seni denemiş bakmışki her önüne gelenle konuşuuosun hatta tanımadıklarınla bile konuşuyosun. Bu kızdan bana hayır gelmez demiş güle güle demiş sana bunda anlaşılmıycak ne var neyini anlamadın

• Bana son bir sans verdi

• İşletmiş seni güya. Beni seven bir salak kız var demiş heyecanlandırayım da onu eğleneyim demiştir.

0|0
    0|0
  • Cok karisik

0|0
    0|0
  • aklınca denemiş seni

0|0
    0|0
  • Abaza kadına abaza adam

0|0
    0|0
  • cok cocukca seyler bunlar.

0|0
    0|0
  • Ayrilmak icin yol aramis Eger oysa

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...