1) böyle bir kizla birlikte olmak istermiydiniz? 2) bu kizi kasar icin terkeden erkek pisman olurmu?

Kizi anlatayim, aile kizi, ailesine düskün, arkadas cevresi kücük, iliskisi olmamis fakat konustuklari olmus, 22 yasinda, öpüsmemis etmemis, anlayisli, komik, sabirli, inatci, tuttugunu koparan, karsidaki icin her fedakarligi yapacak, ama yeri gelince agzina s*cacak, dogru yola cekecek, karsidakine alkolmüs baska pisliklermis, öyle seylerden uzak tutturacak, saf iyi niyetli...
Kocaman kahverengi gözlü, orta uzunlukta kivircik koyu kahve sacli, dolgun dudakli, 165cm, 53 kiloda, ESMER :)

0|0
1144

En İyi Erkek Görüşü

• neden soruyu sorarken 3. tekil şahıs gibi bahsedip yorumlarda kendin ile ilgili oldugunu belirtiyorsun açık açık sorsaydın daha samimi olurdu.
    soruna gelince, insanların zevkleri farklı istekleri farklı seni sen oldugun için seven ve böyle kabul edecek birçok insan çıkar karşına.

0|0
    0|0
    • hic fark etmedimki önce baskasindan bahsedip sonra kendime döndügümü, sonradan anladim hahaha. dogru diyon

En İyi Kız Görüşü

• şu an seni mesela selena gomez gibi canlandırdım tip olarak. Hayaller hayatlar bu olsa gerek. Kocaman kahve rengi gözler ve dolgun dudaklar, evet burnum yok benim hiç olmamış.

0|0
    0|0
    • yok selena gomez balik etli, ben zayifim bide yüzüm yuvarlak degil oval :D ayrica burnumda okadar kücük degil ve yamukta degil. varya su an seni fossss etmek icin resim koyabilirdim ama hayir yapmicam

• valla kasiniyon sen :D iyi sustururum ama

• Sustur hadi sustur gerçekten kendini güzel saniyorsundur

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1043
  • Oha bir erkek bir kızdan daha ne istesin ki :) böyle bir kızı bırakıp gitmek aptallıktır :) hiç terketmezdim ki pişman olayım ;)

1|0
    0|0
    • valla öyle bir terk ediyorlarki :) evlenmek istemiyorum bu yasta dedi birakti

• @Gizemlibiri42 dur daha 21 yaşındasın da hemen dünyaya gözlerini kapama unutma her insan bir ölümü tadacak ama her insan yaşamayı tadamayacak

• Karakter olarak sevdiğim karakter ama tıp olarak tercihim değil malesef. Sarışın beyaz tenli severim.

1|0
    0|0
  • En sona esmer yazmasan hayır diyecektim ama evet olur.

1|0
    0|0
    • hahaha tamam tesekkür ederim yorum icin :) olur tabi, sarisin aptal, esmer iptal eder

• Sarışının adı, esmerin tadı. Sarışına bakılır esmere tapılır. İyi gecelerrr.

• gider ayak iyi baglamissin, iyi geceler :)

• Insan boyle kiz bulduktan sonra evlenir ben evlenene kadar boylesi kalirmi bilmiyorum hem sorun yok annem bana dua dan bulur bir kız 😃😃😃

1|0
    0|0
  • 22 yaşında kaldı mı böyle kız. Çok enteresan valla.

1|0
    0|0
  • Fragman iyi duruyor ama bir de filmin tamamını ggörmek lazım tabii :)

1|0
    0|0
  • O erkeğe üzülüyorum belkide hayatının hatasını yapmiş

1|0
    0|0
  • Pazardan mal mi aliyoruz hayirdir? Neyin tarifi bu? Insan gibi insan olduktan sonra her turlu yola girilir

1|0
    0|0
    • eger kendi adim altina ve kendi fotografimla yazmis olsaydim, "kendini pazarlama" hitabi dogru olurdu, zira bu duruma uymadi sarisin hukukcu. Yorum icin tesekkürler.

• Yok icimizi dökmekte care olmuyor bosver sagol sen sari

• Peki sen bilirsin ballisi

• İşte kızlar kendilerini hep böyle iyiymiş gibi gösterim öküzlere tapıyorlar : ) Sonra öküz tepince vay efendim böyle kıza bu yapılır mı? : ) Gülü seven dikenine katlanır.

1|0
    0|0
  • Fiziki özellikler gayet iyi karakteristik özelliklerde iyi bunların yanında dürüst güvenilir ve sevdiğine bağlı biriysen kesinlikle isterdim ve böyle birinide asla ama asla kimse için terketmezdim

0|0
    0|0
    • aynen, bide o 3 özelligi söylemeye gerek bile duymadim her insanin öyle olmasi GEREK. 2) sorunun cevabi nedir peki sence? :)

• varya cok dogru söyledin, hersey kafada bitiyor adamin mayasi bozuksa yapcak bisey yok. Sey, tesekkür ederim söylediklerin icindeeeee, ve aynen öyle keske herkes öyle olsaa

• Rica ederim :)

• Huy olarak anlattıkların güzel giderken """"yeri gelince agzina s*cacak""" bu tabir yakışmadı. Ayrıca yine böyle güzel bir huyu anlatırken fiziki özelliklerinden bahsetmen de hoş olmadı. Her şey olabilir.

0|0
    0|0
    • Erkeklerin "agzina s*cmadan" onlari dogru yola cekemiyoruz o yüzdendir belki. Hem illaki kisadan bahsetcez dis güzellik önemli degil sanki

• İlk başta önemli sonrasında değerini kaybedebilir.

• Başka kadınların ardından kaşar diye atıp tuttuğun kısımda mevzu bence kapanmıştır.

0|0
    0|0
  • Ben kendimi anlatsam bana da hayir demezler insan kendi kötü yonlerini gormez çünkü ve senin avantaj saydığın hiç opusmemis olmak avantaj degil artık bu devirde simdi iyi opuseni aranıyor :)

0|0
    0|0
    • bence adam olana avantajda oralara hic girmeyelim

• Ilk olmanin mi onemi yok? Bunu senden duymak garip geldi

• neden önemi yok diyorum biliyormusun, cünkü asil önemli olan alnindan öpmektir o yüzden, dudaklar bana cinselligi temsil ediyo gibi geliyor.

• Böyle kız anca raf ürünü olur bize. Yani demem o ki böyle kız bulsaydım ciddi düşünebilirdim.

1|0
    0|0
  • güzel huyların varda karşındakini kötü alışkanlıklardan uzak tutmak istiyorsun ama senınde agzında küfür var küfür bir kadına yakışmaz

0|0
    0|0
    • gizli kullanici oldugum icin küfürlü yazdim günlük hayatta öyle konusmuyorum ama agzina s*cmakta en iyi tarif oldu simdi...

• aman güzelim ne kirlinden nede temizinden kimseye hayır gelmez allah bahtını açık etsin

• amin sagolasin seninde

• kendini bu kadar övmeyeydin iyiydi :D bu özellikte biri terkedilemez

0|0
    0|0
    • hahah kendi ismimle yazsaydim mütevaziligimde vardir, ama gizli kullanici olarak döktürdüm valla :D

• Dolgun dudak olayından kaybediyorum 😂 saçlarımın doğal hali kıvırcık bu arada

0|0
    0|0
  • Kendinizi anlattınız sanırım.

0|1
    0|0
  • kendini abartmışın bence söylediğin şeyleri yapmak zor ötesi :/

0|0
    0|0
    • yazdigim herseyi yapmaya calistigima yemin ederim :)

• yapmadi ki gitti :D

• keşke hiç bırakmasalar hem yanımızda kalsalar değil ama bırakıp gidiyor işte hoş sonraları biz de birilerini bırakıp gidiyoruz ya :/

• terkeden pişman olmaz terk edilenin düşünüp rahatladığı bir düşünce tarzıdır bu

0|0
    0|0
    • Eger bir kiz bir erkegi, erkegin hatasi yüzünden terk ediyorsa, Erkek pisman olur. Oda olacak :)

• ben terk ettim ama onun hatasi yüzünden, o beni degil ama?

• soru terk eden erkek üzerine cevapta buna göre verildi yeni duruma göre kişinin yapısı bu durumda etkili olacaktır

• böyle bir kızı anca filmlerde görüyoruz biz oda 7-8 bölüm sonra bozuluyor :)

0|0
    0|0
    • yok valla senelerdir bozulmadim, adim gibi dimdik ayaktayimm

• yok bozulmuyorum haklisin, ama ne zaman hakli olurdun bu dedinde biliyormusun, eger resim yükleseydim, ve kendi ismimle yazsaydim :) su an imajimi zedelicek bir harakette bulunmuyorumki

• insanın en büyük adeleti kendi vicdanıdır sen yaptığının yanlış olduğunu biliyorsan yeterli kimsenin seni görmesine gerek yok

• Senmisin bu prenses bana kendini anlattin gibi geldi

0|0
    0|0
  • yani sen ;)
    eger oyleyse yazik etmis hakkaten

1|0
    0|0
  • Evlenirim tek kelime

1|0
    0|0
  • 1. evet 2. Hayır

1|0
    0|0
  • iki türlüde neden olmasın?

1|0
    0|0
  • Bu hayatta her şey olur

1|0
    0|0
  • memnun oldum tanıştığıma

1|0
    0|0
  • Tabiki 😂😁

1|0
    0|0
  • Daha ne olsunn ideal bir kız 😉

1|0
    0|0
  • 1. Evet , 2. Belli olmaz.

1|0
    0|0
  • Ben oyle bir kiz bulsam direk evlenirdim

1|0
    0|0
  • kıvırcık saçlıysa olur :D

1|0
    0|0
  • Fantezi seviyor ha isemeli zicmali kahhakkah

0|0
    0|0
    • ya cok malsin, keske böyle olmasanda muhattabim olabilsen :-/

• Twitter kullanmıyorum bebeğim. Tarzim değil ezik gibi söz ezberleyip burda paylaşmak 😎 o iş sende. Hadi gittim bye bye :*

• eminmisin daha deminki söz pek senin kapasiteden cikacak gibi bisey degildi :D beynini aldirmasi lazimmis shajgjsd hadi cik git surdan gözünü seveyim :D

• Ağzıma zıçmasa olmazmı

0|0
    0|0
  • Bu kizin ne hatasi varmiş kaşar damgası yemiş.

0|0
    0|0
  • Öpde başına koy birader daha ne kasıyorsun

0|0
    0|0
    • sagolll tesekkür ederim :) ama öpüp basina koyacagina, pas pas ediyordu nerdeyse

• Hmm anladım, paspas gibi kullandıysa kendi bilir kardeşim bulsun kendine kendi gibi birini dsha beterini çeker illaki mersm etme yaşar aynısı

• INSALLLAHHHH, allah razi olsunnn :)))

• Nefes alıyorsun ya o yeter
    Isterler😃😃

0|0
    0|0
  • sana thorin i takdim ediyorum

0|0
    0|0
  • Ben bile istedim bir an seni :D

0|0
    0|0
  • bosver dusunme kendi kaybeder

0|0
    0|0
  • Hayır sağol.

0|0
    0|0
  • isteriz neden istemeyelim de
    seni isteyen yok mu

0|0
    0|0
  • Istemem

0|0
    0|0
  • Böyle yazan biri kesin kaşardır o yüzden evlenmem

0|0
    0|0
  • Bu senmisin çok güzel anlatmışsın kendini

0|0
    0|0
  • Nerede bu kiz?

0|0
    0|0
  • Beni evlendir o kızla ((:

0|0
    0|0
  • Fotograf istiyoz <3

0|0
    0|0
  • Evet isterler

1|0
    0|0
Daha Fazla
3

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Benzer Benceler

Yükleniyor...