DELİ GİBİ HOŞLANIYORUM ULAN?

çılgınlar gibi hoşlanıyorum bir kızdan 1-2 aydır konuşuyoruz karşılıklı iltifatlar ettik ama ondna hoşlanıyorum demeye cesaret edemiyorum.

Red almak bana çok feci koyuyor.. Çok hırslıyım babam bile red versin yine sinirden üzüntünden 1 ay kendime gelemem.. Birde böyle bu kıza karşı birşeyler hissederken red alırsam çok kötü bir 1-2 ay beni bekliyor gibi hisseediyorum. Tabi eğer olumlu yaklaşırsa 1-2 ay da benden mutlusu olmayacak..

Sizce hoşlandığımı söyleyimim? Bence kız anlıyor ondna hoşlandığımı ama cevabını ve onun benim hakkımda ne düşünüdğünü hiç tahmin edemiyorum lütfen biri yardım etsin ? :)

Sonuç olarka kız ne gibi bir tepki veya cevap verebilir sizce?

0|0
12

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

12
  • git açıl kanka nasıl tepki verdiği önemli mi içinde kalmasın ulan keşke söyleseydim demezsin en azından

0|0
    0|0
    • kızın çıktığı veya konuştuğu erkek yok bunları biliyorum (eğer yalan söylemiyorsa) ama rededeceğini sanmıorum ama ya gerçekten amacı sadece arkadaşlıksa ondan korkuyorum :(

• daha öncede 2 durum oldu söyledim ikisindede pişman oldum çekirge 1 zıplar 2 zıplar 3 te biz zıplatırız artık :D

• aynen asd :D

• Söyle yoksa senin hevesin kaçar

0|0
    0|0
    • kızın çıktığı veya konuştuğu erkek yok bunları biliyorum (eğer yalan söylemiyorsa) ama rededeceğini sanmıorum ama ya gerçekten amacı sadece arkadaşlıksa ondan korkuyorum :(

• anlayinki bir erkek buluşma falan isterse yüzde yüz hoşlanıyor ve seviyordur :D

iy ibari erkek sevmesine rağmen konuşmayı kestiyse büyük iş bence ço kzor şahsen benim için

• Sende 8 ay peşinde koşsan kızın ve çalışıyor olsan tek gününü de ona ayırsn onu eve bıraksan hep arasan mesaj atsan o bir şry yapmasa ve seni ekse sende konuşmayı bırakmayı tercih edersin

• Sevdiğini soylememek başkalarına firsat vermekdir

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...