Etli butlu hanımlar beyler mi zayıf fit hanımlar ve beyler mi?

Fiziksel özeliklerin çok tartışıldığı bugünlerde çoğunluk hangi tarafı daha çekici ve sevimli buluyor merak ettim doğrusu şişmandan kastım çok şişman değil bu arada, ben beylerde daha hafif göbekli iri yapılı tombiş yanaklı beyleri sevimli ve ilk bakışta sıcak buluyorum ya siz sizce dış görünüş ne denli önemli sevdiğiniz kişiyi sırf dış görünüşü yüzünden eleştirip değişmesini istermisiniz?
  • Balık etli, şişman
    A seç
  • Zayıf ince
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|1
721

En İyi Erkek Görüşü

• 1.70 boy-55 kg-kumral veya esmer-ince bel-dolgun kalça-kalın bacak-kalın ayak bileği-küçük el-yuvarlak yüz-büyük renkli göz-fındık burun-dolgun saç-küçük ayak-yanak ve bel gamzeleri. benim için ideal kız

1|0
    0|0
    • Fiziksel özelikleri böylesi takılmanız bence saçma yersiz gerçek aşkı ya da huzuru böyle bir kadında bulup bulmayacağınız kesin değilken böyle kalıplar oluşturmayın kendinize

• bazı şeyleri anlamanız için gülücük işaretleri koymam gerekecek. çok alıngansınız :D

• yok alınmadım ne haddime benim alınacağım bir durum yok ortada ben nacizane fikrimi söyledim insanların dış görünüşlerine bu kadar kafa yorulmasını doğru bulmuyorum sadece hepsi bu gerçekten

En İyi Kız Görüşü

• çoğu etli butlu demiş ama görünce de şu camışa bak hiç seksiliği yok der ve cogu dalga geçer it değilmi hepsi aynı

1|0
    0|0
    • Eminim o etli butlu seçeneğini seçenler çok şişman insanları kastetmemişlerdir. Sadece zayıfın biraz daha kilolulusunu kastetmişlerdir. Ne yazık ki erkekler fazla kilolu kızları sevmezler. Yalnız hepsi de kilo insanlarla dalga geçmez o yüzden bu konuda dahil hiçbir konuda genelleme yapmamanızı öneririm.

• ben kaçıyorum uyku beni çağırıyor gorusmek dileğiyle :D

• Uyu tabi :D kusura bakma tuttum biraz :D iyi geceler :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

620
  • Hafif göbekli erkekler süper ya. Zayıfları sevmem hiç. :)

1|0
    0|0
  • Nurgül Yeşilçay balıketli diyor ama ben fit seviyorum 😂

1|0
    0|0
    • bence nurgül yeşilçay ideal ya tam kadın yani ama tabi fit olması sizin seçiminiz ;)

• tebrikler güzel yere değindiniz sevgi önemli :D

• Teşekkürler iyi geceler

• Normal ne çok kaslı ne çok göbekli... normal aralıkta olanların hepsi kabulüm.

1|0
    0|0
  • etli butlu olsun kardeş , karnımız tıka basa doysun.

1|0
    0|0
  • Zayıf ince belli olmalı benim için bir kız

1|0
    0|0
  • elbette bana yakışacak birisi olmalı. fit ve zayıf tabiki

0|0
    0|0
  • bu konuda gelişmekteyiz bence fitleşme çabasında herkez tebrik ediyorum

0|0
    0|0
  • Etli butluuuuuuuu

2|0
    0|0
    • etli butlu bende akşam akşam acıkmadımda gerçi ama garip oldu etli butlu deyince :D

• benimde aklıma ilk o benzetme geliverdi tebessüm ettirdin bide böyle bir anlatınca özgüvenim geldi ya güzel anlattınız :D

• Valla bu benim fikrim, bugüne kadar kaç kişiyle ilişkim oldu bilmiyorum ama hiç biri zayıf değildi...

• Balıksı ama fit :)

1|0
    0|0
    • hem ayranım dökülmesin hem neyse :D tam yorumunuza uyacak bir benzetme kolpaçina son filminden alıntı bilirsiniz belki :D

• ayrandan daha koyu kıvamda işte :D anladıysan güzel :P

• anladım anladım..

• Başlık nasıl bir cümle hala anlamaya çalışıyorum

1|0
    0|0
  • Balık etliiii. Bide rakı olcak off 😂

2|0
    0|0
    • rakı evet içmesini bilenle içilirse muhabbetinde keyfinde dibine vurulur, severim

• kafa uyuşması önemli tabii katılıyorum benimle değilde umarım gönlünce içebileceğin birini bulursunuz :)

• Özelden yazarmısın konu hakkında ufak bir sorum var

• Kadında balık etli, erkekte fit olmak iyidir bence

1|0
    0|0
  • Kilo erkeklere yakışmıyor

2|0
    0|0
  • Normal

1|0
    0|0
  • Nefes alan etli butlular :)

1|0
    0|0
  • Zayıf, ince, fit

1|0
    0|0
  • normal kilo

1|0
    0|0
  • normal olsa iyi olur

1|0
    0|0
  • Orta

1|0
    0|0
  • Tipine ve boyuna posuna gore

1|0
    0|0
  • Aşk bu yere göge sıgmıyorki bir kalıbı olsun

1|0
    0|0
  • Etli butlu

1|0
    0|0
  • Fitfitfit

1|0
    0|0
  • Yemeğin salçalısı kadının kalçalısı tabikide.

1|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Benzer Benceler

Yükleniyor...